Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

ilk defa sürtünmeli ilşki yaşadım sonra vajinamın yanına üstüne boşalma oldu peçeteyle silerken vajinamın girişine geldiğini gördüm adetime 9 gün var korkuyorum hamile kalırmıyım

Korunmasız her ilişki hamile kalma açısından risktir. Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız var. Adetiniz de gecikme olursa tedbiren gebelik testi yapınç

erkek arkadaşımla üzerimizde bir şey yokken ilişki yaşadık boşalma olmadı sadece vajinama sürtündü adetim 2 gün gecikti sonra 4 gün adet oldum hamilelik riskim varmıdır

Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değil. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapmanızı öneriyorum

mrb nişanlımla ilişkiye girdik iç çamaşırıma boşaldı ıslaklık vajinama bulaştı üzerimde uzun zaman kaldı adet olmadım ilk defa gecikiyor hamile olabilirmiyim

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan cinsi münasebette bulunmak hamile kalma riski oluşturur. Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma olasılığınız yüksek gebelik testi yapmanız da fayda var..

mrb geri çekilme yöntemiyle korunuyorum ilk defa adet gecikmem var ne zaman test yapayım sizce hamile kalmış olabilirmiyim

Merhaba, geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Bu metodla gebe kaldığını rapor edenler olmuştur. Bugün gebelik testi yapmanız faydanıza olacaktır.

slm benim üzerimde iç çamaşır vardı erkek arkadaşımda bir şey yoktu iç çamaşırımın üzerine boşaldı adetim bir gün geçti sizce hamilemiyim?

Geri