Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Kızlar banada yardımcı olun erkek arkadaşımla ilişkiye girdik tam boşalacağı zaman çekti ama biraz içime sperm kaçtı adetime 7 gün var sizce hamile kalırmıyım korkuyorum

Valla verdiğin bilgilere göre hamile kalma olasılığın var. Doğum kontrolü uygulamadan ilişkiye girmek hamile kalma açısından risktir. Hamile kalmak için bir sperm yeterlidir birazcık spermin kaçmasıda gebe kalmanızı sağlayabilir . Adetinize 7 gün var gecikmeniz olursa test yapın.

merhaba ilk cinsel deneyimimdi içime boşalma olmadı ama zevk suyundan şüpheleniyorum iki defa adet oldum yinede hamile kalmaktan korkuyorum sizce hamilemiyim

Korunmasız ilişki sonrası 2 defa adetiniz gerçekleşmiş bu durumda hamile olmadığınızı belirtelim. Korkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Evet arkadaşlar zevk suyuyla hamile kalınır. Hamile kalmak için illaki boşalma gerekmiyor Erkeğin boşalmasına yakın gelen zevk suyunda sperm hücresi olabilr hatta boşaldıktan sonra gelen zevk suyunda bile sperm hücresi olabilri. Siz siz olun korunmadan ilişkiye girmeyin nasıl olsa boşalma olmayacak hamile kalmam diye düşünmeyin . İlişki esnasında mutlaka korunun ha bu ara şu ertesi gün haplarınada güvenmeyin kız arkadaşım ertesi gün hapıyla hamile kaldı. En iyisi erkeğin prezervatif kullanması hiç kendinizi riske atmayın derim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba iyi günler. Ben nişanlımla sürtünme yoluyla iki kez ilişki yaşadım ilkinde benim üzerimde iç çamaşırı içlik ve pantolon o çıplaktı belki pantolona 1 damla gelmiş olabilir hemen sildim,ikincisinde ise bende iç çamaşırı onda da boxer vardı tam boşalırken kendini çekti ve peçeteye boşaldı benim hiçbir yerim ıslanmadı yani boşalırken bana temas etmedi. Hamilelik durumu olabilir mi sizece yumurtlama dönemindeydim ve şuan adetime 11 gün var idrarım koyu bu bir belirti midir ki?

Merhaba iyi günler. Ben nişanlımla sürtünme yoluyla iki kez ilişki yaşadım ilkinde benim üzerimde iç çamaşırı içlik ve pantolon o çıplaktı belki pantolona 1 damla gelmiş olabilir hemen sildim,ikincisinde ise bende iç çamaşırı onda da boxer vardı tam boşalırken kendini çekti ve peçeteye boşaldı benim hiçbir yerim ıslanmadı yani boşalırken bana temas etmedi. Hamilelik durumu olabilir mi sizece yumurtlama dönemindeydim ve şuan adetime 11 gün var idrarım koyu bu bir belirti midir ki?

Verdiğiniz bilgilere göre gebe kalma ihtimaliniz yok. Adete 11 gün kala gebelik belirtisi olmaz. Az su tüketiyorsanız idrarınız bundan dolayı koyu olabilir.

Peki sühan bey teşekkür ederim,içimi rahattınız ihtimal yok diyerek. Peki tedbiren en erken ne zaman hamilelik beta hcg baktırmam gerekir şuan adetime 10 gün var. Ve sık idrara çıkma vs bunlar sanırım psikilojiktir değil mi?

Peki tekrardan teşekkür ederim içimi rahatlattınız ihtimal yok diyerek. Peki tedbir amaçlı en erken ne zaman beta hcg baktırmalıyım adetime şuan 10 gün var 5 gün sonra yaptırsam (olayın üzerinden 13 gün geçmiş oluyor) kesin sonuç verir mi? Ve sanırım belirtilerim (sık idrara çıkma vs) bunlarda psikolojiktir değil mi?

Peki sühan bey teşekkür ederim,içimi rahattınız ihtimal yok diyerek. Peki tedbiren en erken ne zaman hamilelik beta hcg baktırmam gerekir şuan adetime 10 gün var. Ve sık idrara çıkma vs bunlar sanırım psikilojiktir değil mi?

Psikolojikte olabilir, başka sağlık koşullarından da. Adetinizde gecikme yaşarsanız test yapabilirsiniz.

Geri