Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

sevgilimle cinsel ilişkiye girdim boşalırken geri çekildi adetimi zamanında oldum 5 gün sürdü ama hamile kalmaktan korkuyorum hamilemiyim

Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir gebe kalınabilir. Şüpheli ilişki sonrası adetiniz gerçekleşmiş gebe değilsiniz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz..

slm ilişki esnasında boşalma olmadı zevk suyu değmiş olabilir üstüne adet oldum ama şüpehliyim gebelik söz konusu olabilirmi

Merhaba, ejakülasyon olmasa dahi düşük ihtimalde olsa zevk suyuyla hamile kalınabilir. Bu genel yorumumuz. Sizin sorunuza gelirsek şüpheli ilişki sonrası beklenen adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir.

bir ilişkim oldu ama boşalma olmadı ikimizinde zevk suyu çok yoğundu adetim ayın dördünde başlamalıydı ama olmadım korkuyorum hamile kalmış olabilirmiyim

Benzer sorularda hep belirtiyoruz. Zevk suyu sperm hücresi içerebiliyor ve gebelik söz konusu olabiliyor. Şüpheli ilişki sonrası döneminizde gecikme olmuş , bu durumda gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

erkek arkadaşımla ilişkiye girdik zevk suyu çok yoğundu tam boşalırken çıktı ama çok az içime kaçtı hemen vajinamı yıkadım idrarımı yaptım adet olmadım 5 gün gecikti hamile olabilirmiyim

Korunmasız her birliktelik gebe kalma açısından risktir. Zevk suyuyla gebe kalmak mümkündür. Verdiğiniz bilgilere göre gebe olma ihtimaliniz var . Gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhabalar sevgilimle bir ilişki yaşadım ikimizde çıplaktık sürtünme ile boşalma oldu sevgilim vajina ma değilde üst kısmına boşaldı o sırada bende boşaldım hamike kalma olasılığım varmı aradan 2 gün grçti kasıklarımda ağrı vardı ilk gün şuanda midemde yanma ve ağrı var

Merhabalar sevgilimle bir ilişki yaşadım ikimizde çıplaktık sürtünme ile boşalma oldu sevgilim vajina ma değilde üst kısmına boşaldı o sırada bende boşaldım hamike kalma olasılığım varmı aradan 2 gün grçti kasıklarımda ağrı vardı ilk gün şuanda midemde yanma ve ağrı var

Gebeliğin oluşabilmesi için spermin vajina içine sızması gerekiyor . Böyle bir durum söz konusu ise gebelik oluşur . + 2 günde de gebelik oluşmaz belirtisi olmaz. Adet döneminizde gecikme yaşarsanız test yaparsınız.

Geri