Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

slm adet bitimi sonrası ilşkiye girdim tam boşalma olacağı zaman dışarı boşalma oldu vajinaya sperm geldimi bilmiyorum ama adet olmadım am 3 gündür kasıklarımda seyirme var boşalma olmadan hamile kalınırmı ?

Evet ,vajina içine ejakülasyon olmadan zevk suyuyla gebe kalmak mükün. + geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir gebelikle sonuçlanabilir. 3 günlük gecikmeniz olduğunu belirtmişsiniz bu durumda gebelik testi yapmanızı öneriyorum.

merhabalar hocam 4yildir esimle gericekilme yöntemini uyguluyoruz adetim 4gun gecikti hic bir kazada yasanmadı ancak tabiki zevk suyundan olunabiliyormus sanırım iliskide bu hissedilmiyor testi yapsam dogru sonuc verirmi tum adet belirtileri var ama gelen yok

Zevk suyuyla hamile kalmak mümkün.Bende zevk suyuyla hamile kaldım. Eşim geri çekme yöntemiyle korunuyordu olacağı varsa oluyor. Bu yüzden hamilelik düşünmeyenler etkili bir doğum kontrol yöntemi uygulamalı.
iceri hic bosalma olmadan oldu dimi benimde reglim gecikti gerci baya olmus siz yazali ama yardımcı olursanız sevinirim nasil anladiniz testi ne zaman yaptiniz

Hocam nişanlımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık o Bölgeye boşalma gerçekleşmedi ama nişanlım tedirgin adeti de gecikti stresten dolayı zaten düzenli adet görmüyor ama sürtünme olduğu için gebelik durumu var mıdır Aralık 8 de bittiği adeti biz 2 Ocak’ta yaptık bunu ve şu an adet olamadı belirtiler var göğüste ağrısı var ara ara kasıklarında ağrı var sizce olabilir mi gebelik?

bu sorular o kdr çok ki=) Aslında ülkemizdeki hanımalrın ne kadar da bu konuda bilgisiz olduğunu gösteriyor maalesef

Hocam nişanlımla sürtünme yolu ile ilişki yaşadık o Bölgeye boşalma gerçekleşmedi ama nişanlım tedirgin adeti de gecikti stresten dolayı zaten düzenli adet görmüyor ama sürtünme olduğu için gebelik durumu var mıdır Aralık 8 de bittiği adeti biz 2 Ocak’ta yaptık bunu ve şu an adet olamadı belirtiler var göğüste ağrısı var ara ara kasıklarında ağrı var sizce olabilir mi gebelik?

Birliktelikte sperm ve zevk suyu vajinaya sızmadıysa gebelik söz konusu olmaz. Gebelik testi alıp uygulamak zor olmasa gerek. Kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın.

Birliktelikte sperm ve zevk suyu vajinaya sızmadıysa gebelik söz konusu olmaz. Gebelik testi alıp uygulamak zor olmasa gerek. Kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın.
Hocam iki gün önce regl oldu erken gebelik testi aldım reglin bitmesini bekliyoruz ama regl olduğu için rahatladım sizce?

Geri