Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Ben 16
Şüpheli birliktelik sonrası beklenen zamanda regliniz gerçekleşmiş , akabinde test yapılmış sonuç negatif bu durumda gebelik söz konusu değildir.
Ben 16 regli olmam gerekti ve olmadım bugün aç karnima sabah test yaptım negatif çıktı bazı yerlerde belli olması için adet beş veya fazla gecikme yapması yazıyor idrar testinde belli olsun diye böyle bişey varmı ben napicam bilmiyorum artık

Gebelik testi adete bir kaç gün kala yada adet gecikmesinde sonuç verir. Test sonucunuz negatif çıkmış 2 gün sonra testi tekrar uygularsınız . Kendinizi niye öldürüyorsunuz ? Herşeyin bir çözümü vardır.

Ben artık bişey dusunucek halim de kalmadi hamile olursam napicam bilmiyorum

Böyle durumlarda hep olan kadınlara oluyor... Seninkinin haberi var mı bu durumdan onunla bu sıkıntını paylaştın mı ? Canına kıymak nedir yaa ? O şahısla konuş gebe kalırsan bu duruma birlikte çözüm arayın bu yalnızca seni ilgilendiren bir konu değil.

Böyle durumlarda hep olan kadınlara oluyor... Seninkinin haberi var mı bu durumdan onunla bu sıkıntını paylaştın mı ? Canına kıymak nedir yaa ? O şahısla konuş gebe kalırsan bu duruma birlikte çözüm arayın bu yalnızca seni ilgilendiren bir konu değil.
Bilgisi var oda diyor ki kendimden eminim ben bişey yoktu bende ben sildim zaten. Kurumustu korkma bişey olmaz diyor bugün test yaptım negatif çıktı ben kendim salakligim yapmicaktim aptal gibi ya

merhaba, sevgilimin cinsel organı kısa süreli olarak benim üzerimde iç çamaşırı varken vajinaya temas etti. bir sürtünme vs. durumu olmadı. kesinlikle boşalmamıştı da ancak ondaki zevk suyu doğal olarak çamaşırıma değdi. vajina girişi değil de biraz daha üst kısmında ıslaklık vardı. böyle bir durumda hamile kalma ihtimali var mıdır? regl olmama beş gün var.

merhaba, sevgilimin cinsel organı kısa süreli olarak benim üzerimde iç çamaşırı varken vajinaya temas etti. bir sürtünme vs. durumu olmadı. kesinlikle boşalmamıştı da ancak ondaki zevk suyu doğal olarak çamaşırıma değdi. ****** girişi değil de biraz daha üst kısmında ıslaklık vardı. böyle bir durumda hamile kalma ihtimali var mıdır? regl olmama beş gün var.

Verdiğiniz bilgilere göre gebe olma ihtimaliniz yok.. Regl döneminizde gecikme olursa gebelik kuşkunuzu gidermek için gebelik testi yapın.

Geri