Zevk suyuyla hamile kalınır mı ? Hamile isem bunu nasıl anlayabilirim işte cevaplar

Geri çekme yöntemi etkili bir doğum kontrol yöntemi değildir. Düşük ihtimelde olsa zevk suyuyla hamile kalma olasılığı var. Yarın döneminiz gerçekleşmez ise gebelik testi yapabilirsiniz.

Benim arkadaşım evli ve geri çekilme yöntemiyle korunuyormus dün hamile olduğunu öğrendi ne kadar doğru bilmiyorum ama öyle oluyor diye duydum ben bu arada bişey sorabilirmiyim

son adet tarihim 12 hazirandı ilşkiye girdim boşalma olmadı ama zevk suyu gelmişti 12 ağuztosta 5 gün süren 2 yoğun 3 gün lekeli kanamam oldu normalde adetim 7 gün sürüyor korkuyorum hamilemiyim sizce

Şüpheli ilişkiden sonra adetiniz gerçekleşmiş bu durumda gebelik söz konusu değildir. Adetiniz normal aralıkta gerçekleşmiş , her ay aynı miktar ve uzunlukta olmayabilir. Gebe değilsiniz ancak kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

5 gün önce sevgilim ile sürtünerek birliktelik yaşadım. Boşalma vajinama olmadı. Adetim 4 gün gecikti. Karnımda şişlik ve arada ufak ağrılarım oluyor. Hamile kalma olasılığım nedir?

5 gün önce sevgilim ile sürtünerek birliktelik yaşadım. Boşalma vajinama olmadı. Adetim 4 gün gecikti. Karnımda şişlik ve arada ufak ağrılarım oluyor. Hamile kalma olasılığım nedir?
vajina yakınında boşalma olduysa bu hamilelik için risk bir durumdur hamile kalma olasılığınız bu şekilde her zaman vardır.

Doğum kontrol yöntemi uygulanmadan sağlanan ilişki gebelikle sonuçlanabilr. Ejekülasyon olmadan zevk suyuyla hamile kalmak mümkünür. Adet gecikmesi gebelik dışında birçok durumdan kaynaklanabilir. Bugün gebelik testi yaparak hamile olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz.

Merhabalar,
Adet bitiminden sonraki gün sevgilimle sürtünmeyle ilişki yaşadık. Kullandığım adet takip programına göre yumurtlama dönemim adetimden hemen sonraki günler olarak gösteriyor. Bu arada adet günlerim programa göre birebir oluyor.
İlişki sırasında erkek arkadaşımın zevk suyu vajinama gelmiş olabilir bundan emin değilim ama arkadaşımın penisinin başını çok defa vajina girişine sürüyordu. ilişki yaşayalı 7 gün oldu ancak bende hala bir tedirginlik söz konusu.
hamile kalmış olabilir miyim? Veya bugüne geçen sürede hamilelik belirtileri neler olabilir? Sağ kasığımda ağrı hissediyorum ama psikolojikte olabilir emin olamıyorum.
Adet sürecime daha 1 hafta var testte yapamıyorum

Geri