Zikir ile zayıflamak için dua

C

cücük

Forum Okuru
Zikir ile zayıflamak için dua
merhaba meleklerim,

haftalardir internetten kendime uygun diyet pilani yada zikiri ariyordum. sonunda buldum.....
Bunu yazan bayan 30 kilo vermis sirf bu zikirle, öyle periz felan yapmamis.

Zikir ise su:

hergün sabah abdest alip 520 defa "Ya Samed" zikri cekilecek.

Kizlar ben 3 gündür yapiyorum, daha tartilmadim ama istahim yok denilecek kadar az. Bundan önce ise doymak bilmiyordum yedikce yiyordum.

Sizleri gelismelerden haberdar edecegim

hayirli geceler

yapmayın etmeyin hanımlar istemezseniz yemezsiniz , zikirle duayla falan olacak işler değil bunlar . çikolatayı ekmeği ıvır zıvırı bırakın kilo verirsiniz . perhizsiz de olmaz internette her duyduğunuza inanmayın

saygılarımla

yapmayın etmeyin hanımlar istemezseniz yemezsiniz , zikirle duayla falan olacak işler değil bunlar . çikolatayı ekmeği ıvır zıvırı bırakın kilo verirsiniz . perhizsiz de olmaz internette her duyduğunuza inanmayın

saygılarımla

bu sagliga zarar veren biresey deyil, insan zayiflamayi Allahdan diliyor sevgili misafirimiz. Allah c.c. diyorki kulumun ayakkabisinin bagi bile kopsan benden dilesn diyor.
bilmem anlata bildimmi. Ben bu duayla Allahin yardimini istiyorum, O da c.c. sükürler olsun istahimi keserek, beni tez doyurarak bana yardim ediyor.
Bence insan kendisine eziyet ve billhassada Allahin sana emanet diye verdigi bedene eziyet etmeden en iyi bir sekilde bakip saglikli yasamasi gerekiyor. Ha buna nefsimize uyarak bedenimize zarar verdiysek, Yüce Allahimizin yardimiyla geri düzelte biliriz.
Cünkü Allah c.c. herseye kadirdir. Ve insan ne isterse Allahdan istemeli...

Sevgili misafirimiz, asiri olan istahim kesildi. Daha huzurlu oluyodum zikirimi cektikten sonra. Ve 3 Kilo vermistim asa yukari üc haftada.

merhaba meleklerim,

haftalardir internetten kendime uygun diyet pilani yada zikiri ariyordum. sonunda buldum.....
Bunu yazan bayan 30 kilo vermis sirf bu zikirle, öyle periz felan yapmamis.

Zikir ise su:

hergün sabah abdest alip 520 defa "Ya Samed" zikri cekilecek.

Kizlar ben 3 gündür yapiyorum, daha tartilmadim ama istahim yok denilecek kadar az. Bundan önce ise doymak bilmiyordum yedikce yiyordum.

Sizleri gelismelerden haberdar edecegim

hayirli geceler

Geri