Zoretanin kullananlar kararsız kaldım

Z

zoretanin

Forum Okuru
Zoretanin kullananlar kararsız kaldım
Kızlar benim yaşım 21 ama sivilceler ile başım baya belada bazı yerlerde okudum özel bir cildiye doktoruna gittim ve fondoten ve türevi ürünler ile sivilcelerimi kapatmaktan artık gına geldi toparladım kendimi ve giderek göründüm doktor bana zoretanin verdi ve kullan dedi bende internete baktım ve çoğu yerde çok fazla şey buldum. Kimisine iyi geldiği halde kimisine kötü gelmiş zehir geldi yazanlar var her kafadan bir ses çıkıyor istedim ki kullananlar var ise bana yardımcı olabilir mi bir arkadaşım kullandı ve sivilceleri gerçekten geçti sadece kullanmaya başladığımda dudaklarım şişti kurudu birazcık demişti sizde sonuç ne oldu kullananlar bana tavsiye edebilir mi tşk ediyorum.

Zoretanin kullanarak sivilcelerden kurtuldum.jpg

Benimde yüzümde çıban şeklinde sivilceler çıkıyordu doktora gittim testler yapıldı hormonal bozukluk çıktı. Hormon bozukluğum için ilaç verildi ama sivilcelerim yine geçmedi. Dermatoloğa gittim zoretanin verdi cildim kıpkırmızı kaşıntılı oldu ve şişti bende işe yaramadı daha öncede sivilce için bir çok merhem kullanmıştım. Sonunda çareyi buldum arkadaşlarım yüzümü maden suyuyla yıkıyorum kesinlikle bez havluyla kurutmuyorum. Kağıt havlu kullanıyorum. İki günde bir kil maskesi yapıyorum, ardından cildime aloe vera jeli sürüyorum. Yemin ederim yüzümde tek sivilce kalmadı . Ha bu arada kabızlıkta sivilceye neden oluyor lifli besinler yiyin ve bol su için ve bana dua etmeyi unutmayın. Bunları uygularsanız sivilcelerinizden eser kalmayacaktır.

Geri