Zorlanmadan bir haftada kilo verin

ya aslında su dışında bende bunu uyguluyorum çok az yiyorum ama öğun atlamıyorum ve sabah yürüyüşü yapıyorum ama çokta kilo vermiş değilim galinba bunyeden bunyeye değişior
not: bende guatra vat bezler çalışmıyo o sebebtende klo veremiyorum şimdiye kadar 1 ayda 5 kg verebildim devam ama inş:D

son birbucuk aydır 4 kilo vermiştim bir haftada ikisini geri aldım ne iş nan:D bn sabah kahvaltımı cok güzel yapıyorum ve ögleden sonrası gece 12 ye kadar cips yada kraker tarzı bişey harici yemiyorum 12 de eve geldigimde yiyorum yani nerden baksan 10 12 saat ac kalıyorum ama ne fayda anamadım gitti:D
bu arada balıgı cok severim bna göre diyet

ya aslında su dışında bende bunu uyguluyorum çok az yiyorum ama öğun atlamıyorum ve sabah yürüyüşü yapıyorum ama çokta kilo vermiş değilim galinba bunyeden bunyeye değişior
not: bende guatra vat bezler çalışmıyo o sebebtende klo veremiyorum şimdiye kadar 1 ayda 5 kg verebildim devam ama inş:D

canım benım guatrada az calsıtıgı ıcın annda ödem yapıyo 10 gunde 10 kılo aldım tedavı gormeye basladım guatra ıcın duzenlemeye basladı 3 haftada 5 kıloya yakın verdım tedavıye baslanınca bırde yedıklerıne dıkkat edınce verıyorsun :fırtına:

Geri