SAÇIMI SATMAK İSTİYORUM

cerendemirsacak

Yeni Üye
Üye
SAÇIMI SATMAK İSTİYORUM

Saçımı satmak istiyorum Saçımı nereye satabilirim saçını satan kadınlar ne kadar ediyor ?

Kızlar kafam çok karışık. Biliyorsunuz uzun saçın bakımı zor ve benim saçlarım yaklaşık 70 cm. Bugün duştan sonra kuruturken artık gına geldiğini fark ettim. Bu kadar emek verdiğim şeyi kesip atmak kolay değil ben de satmaya karar verdim. Bir site üzerinden (yasak değilse satiliksac.com) iletişime geçtim ve çok iyi fiyat verdiler. Sizce satmalı mıyım? Ne yapcam ben. Artık çoook yoruldum

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayatım kesip atacağına satman daha mantıklı olmaz mı ? Peruk yaparlar gerçekten buna ihtiyacı olan insanlar var onlarda faydalırlar ve aynı zamanda sen de evin bütçesine biraz olsun katkıda bulunursun. Yaz da geliyor zaten kısa saç candır :D:D

Bu arada hayatım merak ettim gerçekten çok iyi para verdiler diyorsun ya ? Ne kadar verdiler hayatım söyler misin ?

Hayatım kesip atacağına satman daha mantıklı olmaz mı ? Peruk yaparlar gerçekten buna ihtiyacı olan insanlar var onlarda faydalırlar ve aynı zamanda sen de evin bütçesine biraz olsun katkıda bulunursun. Yaz da geliyor zaten kısa saç candır :D:D
Gerçekten yaz da geliyor, yine baya bir iş olacak başımda. Teşekkür ederim ya insan aklında bişey olsa dahi birinden duymak istiyor :)

Geri