Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

merhaba ben adetimin son gununden 3 gun sonra sozlumle surtunmeyle bi iliski yasadim bi boşalma olmadi vajinamada girmeye çalışmadi.İliskinin uzerinden 5 gun gecti ve mide bulantim kasiklardada bi hareketlenme var gibi ayrica sık tuvalete gidiyorum idrarimi yaparken yanmamda var ve gebe kalmaktan cok korkuyorum adet bitiminden 3 gun sonra bosalma olmadan (zevk suyu olabilir)gerceklesen surtunme yoluyla iliskide hamile kalir miyim ?

Bu tür birliktelikle gebelik söz konusu olmaz + ilişkiden 5 gün sonrada gebelik belirtisi başlamaz. Psikolojik olarak belirtileri yaşıyorsunuz . Adetiniz de gecikme olursa yinede tedbiren test yapın.

O zaman soruyu doğru ifade edin. Son yazdığınız gibi.. Bir yada bir buçuk ay sonra yapılan gebelik testi elbetteki doğru sonucu verir. Tabi bu yaptırdığınız testle de alakalı bir durum. Evde yapılan plano testlerden uyguladıysanız ( 1 defa yaptıysanız ) bu testlerin hatalı sonuç verme olasılığı vardır. Kanda gebelik testi yaptırdıysanız yanılma payı yoktur % 100 net sonuç verir.

Merhaba benim son adet tarihim 09.11.2017 30 günde bi adet olurdum hala olmadım sizce test doğru sonuç verir mi ? Herhangi bir belirti de yaşamıyorum sadece şişkinlik var Şimdiden teşekkürler

Merhaba aranıza yeni katıldım. Son adet tarihim 08.11 ve bu hafta pazartesi akşamı kan testi yaptırdım sonuç 20.39 çıktı. Meraktan çatlicam doktor pozitif dedi tabi ama yine gel dedi bugün yine gitsem sonuç doğru olur mu

Merhabalar ben melek sorumu cevaplarsanız çok mutlu olurum geçen ayın 13 inde regl oldum ama nerdeyse hiç yoktu diyebildim bu ayın 26sinda ovulasyon tarihimde birlikte olduk adetim 2 gün gecikti goguslerim anormal derecede şişti ve acıyo göğüs cevremde büyüdü başım dönüyo ara sıra uykusuzluk halim var çok olmasada midem bulanıyo sizce hamilemiyim yada kan testi ne zaman yaptırmalıyım

Geri