Ateş Ölçme Yöntemiyle Hamile Kalanlar

Cevap: Ateş ölçme yöntemiyle hamile kalmak...

ayy görende beni salak snacak ama ne yapim kafam karıstı hehe... :D deli gibiyim bu sabah .. bukadar kolay sorulara bilemm cevap bulamıyorum kendimce... ayy teşekkürler can arkadaslarım ... allah razzıııı olsunn :D
çok geçmiş olsunnn haidiii..kendine dikkat et meleğim..

Sıcak sütt olayınaa tamamen katılıyorum tabikii ballaa.... cnm hatta sana sunu solim eger grip felan da varsaa.. bal limon karabiberr cezvede erit ısıt yanii canımcım sonraa sıcak sıcak içç.. süpperrrrr... tanii limonun suyu cnm :)

yok grip değilim aslında 2 hafta önce ateşlendim kötü oldum bu öksürük o zamandan ama doktor olayını sevmediğim için bu kadar bekledim geçer diye
:):) ama geçmedi:( o yüzden gittim eşimde kkızıyor git git diye diye bugün gittim gecede uyumayınca

Canlarım size gonderdiğim kürtaj sonrasıı bebeği izledinizmi.. Nasıl kıyarlar bebeklerineee.... Allahım kimseye bu kötü tecrübeyi yaşatmasın.... :( ben halaa etkisindeyim.. o bebeğii gördükçee......

yok göremedim nasıl kıyarlar bende anlamam allah bize yaşatmasın yazdıysa bozsun böle bir şeyi büyükte konuşmamak lazım

Canım adminler burdan yayınlamama izin vermediler ben msnde mail olarak attım arkadaslara.. mail adresini verirsenn bende gok sanırsam atarım sanada..

Geri