AtEş ÖLÇme YÖNtEmİ ile HAMİLE kalma

33.günü sabahı adet oldum.dok.gittim.yumurtaların iyi biraz tembel dedi.kendi kendine çatlmaış kistte yok dedi.yine klomen verdi.yaw dogru yoldamı acep bu benim doktorum

yine bennnnn.............
11.gün 36.4 yumurta 20 mm olmus çatlamaya hazir dediii
12.gün 36.4 ovitrelle verdii saat gündüz 11 de kendim göbekten vurdum
13.gün 36.3 çokkk kasık agrım oldu adım atamadım
14.gün 36.5 sanırım çatladım
15 gün 36.5
16.gün 36.5
17.gün 36.5
18.gün 36 7

19.gün 36.7
20.gün 36.7
21 gün 36.8
22.gün 36.6
23.gün 36.9
24.gün 37.0
25.gün 36.8

neden kimse cevap vermiyor ateş ölçmek nedir.gebelik için güvenlimi
neyi belirliyoruz doktorlarda eski ama güvenilir bir yöntem olduğunu söylüyorr
takip ederek gebe kalabilirmiyim

neden kimse cevap vermiyor ateş ölçmek nedir.gebelik için güvenlimi
neyi belirliyoruz doktorlarda eski ama güvenilir bir yöntem olduğunu söylüyorr
takip ederek gebe kalabilirmiyim

canım aramıza hoşgeldin.ateş ölçme yöntemi hamile kaldığını,ne zaman yumurtlama olacağını yada adet ne zaman olucaksın diye yapılan bir yöntemdir.dijital bir termometreyle ölçülür.sabah yataktan kalkmadan ve dil altından ölçersin.çıkan ateş derecesine görede anlarsın saydıklarımı canım.

Benim ablamda ateşçilerden ve hamile kaldı ateş ölçme yöntemiyle fakat ben henüz denemedim ilk hamileliğim hemen olmuştu ihtiyaç duymadım şimdi ikinci bebeğimi istiyorum

slm kizlar uzun zamandir yazilarinizi takip ediyorum ve bende uye oldum ben yurt disindanim benimde ayni sorunum var siz buraya yazmissiniz vucut sicakliklarinizi ama ben biseyi anlamadim vucut sicakligi once dusecek sonra yukselincemi yumurtlama oluyor bide benim vucut sicakligimda nerdeyse sizinki gibi hep 36 kusurlu cikiyo ama yumurtlam olmuyo dedi doktor bide bi ilac verdi onu bi deneyelim dei lutfen bi anlatirmisiniz

Geri