Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

kzlar yazdklarnzı okudukca gercekten burda olmak guzel bı duygu herkes herseyını paylasyor benmde burda kmsem yk belrtlermı sze anlatyrm bı tek cunku umut veryosnz cok saolun esım rahtszdı oyuzden yazamadm ama takp ettm.kzlar adetme 3gun var ogleden snra test yaptm tek cızgı ama benı demın umutlandran bsey oldu ustumu degstrrken gogsume baktm gogus cevremde bı buyume farkettm ve damar ckms haff ck sevndm gozlerm doldu ya cok farklydı nye oyle oldm bende bılmyrm ınsallah pskolojk degldr ya

Ya insanina gore degisiyor. Annem Her hamile ye derdi, benimde aklimda kalmis, agir kaldirma sakin, yuksege uzanma bisey alabilmek veya koyabilmek için, ayagini belini sicak tut, beline dikkat et, agritacak agir is yapma, bazi kadinlarda bel acilmasi olurmus icten, o zaman yerlesen bebek tutunamaz dusermis........ Ama bazi bunyeler cok kuvvetli olurmus,
Benim annemde surekli sicak tut kendini bebek sicagi sever, sicakta yumurtlama oluyo diyo..
Aslinda dikkate alincak seyler

Canim. Ne oldu üzme kendini ya
Sacma sapan bi sebebten dolayi birbirimize girdik. Konusturmuyo bile beni. Soyleyecegini soyluyo, sonra da morelim bozulunca agliyorum diye, bana kiziyo. Offffffff Sikildim artik. Hiç umrunda bile degilim sanki, içerde oturmus tv seyrediyo sinir, yemegimi de yemedi, bana tavir yapiyo, benim ona tavir yapmam gerekirken o bana yapiyo. Aglamak dan gozlerim sisti

Geri