1.grup hadi bakalım kızlar beraber forma girelimm

Ce: 1.grup hadi bakalım kızlar beraber forma girelimm

1. grup
zeyna
zelal
yalnıss
zuzus
fatimole
zekiye
tamara
esena

baska kimler varr

Son düzenleme:

ewt sabah hafif kahvaltıdan sonra 9 30 oryantal saati ögle yemeginden sonra 2 de oryantal
aksam erken yiyoruz ve 18 de oryantal aralarda hareketlerimizi yapıyoruz hadi kizlarrrrrrrr

bende varım zayıflamaya zeynam tesekkurler canım

Hepimize kolay gelsin arkadaşlar. Umarım başarılı bir proğram olur.:)Şey kem:) küm :)ben kilomu yazmasam olur mu?......:)

bende kilo vermek istiyom yeni doğum yaptım ve 60 kiloyum 1.62 boyum ama bbeğime sütte veriyom nasıl olacak bu banada yardımcı olun

öyle kuru kuru ya olmaz önce herkes kilosunu ve boyunu yazsın lütfen hadi bakalım kızlar

Ben ufacik tefecik ici sevgi dolu biseycigim :) 1.60 boyunda 56 kiloda biseyim iste:p yeterlimi sayin diyetisyenim ,pozitif kadinim, ev hanimim zeynam:p

Hadi kızlar nerdesiniz hani oryantal ? hani hareket? Yediğinizin hesabı nerde? ben başladım valla ama kilomu yazmıyorum bende saklı:)) sonuç alırsam belkim yazarım :))

arkadaslas ben 20 kilo verdim 8 9 ayda sizin fazlaliklar daha az bi cirpida verirsiniz...kararli olun yeter...hadi baslayin birbirimize guc verelim benimde bitmis degil 2 3 kilom kaldi...hadi spora...yaza super merhaba diyelim...:Dancing_furious:

Geri