2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

tebrıkler cnm cok sevındım..dılerım bızde o ıkı cızgıyı goruruz..ısteyen herkese versın allahım

2.çizgi silik çıkmıştı emin olamamıştım hamilemiyim değilmiyim diye.dün kan testi yaptırdım hamileyim şükür rabbim isteyen herkese versin:)
Ben sana demistim birak cizgi silik olsun sen hamilesin diye... Insallah saglikla devam edersin canim gozun aydin:raila:

bugun test yaptım ikiside pozitif çıktı adetimin üstünden 3 gün geçti ne yapmalıyım

bugun test yaptım ikiside pozitif çıktı adetimin üstünden 3 gün geçti ne yapmalıyım

Hiç vakit kaybetmeden kan testi yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü kesin sonucu, ancak kan testi yaptırarak alırsınız. Şimdiden hayırlı olsun diyoruz:)
Meleklermekani.com

offf ya bende hamile kalmak istiyorum ama yumurtam bi türlü çatlamıyor duphaston kullanıyorum nasıl hamile kaldınız bi taktik verin

yok görmüyorum.hamilelik öncesi kontrollere gittik.herşey normal çıkmıştı cnm.kasık ağrısı vardı 4 gündür bende.gecede çok midem bulandı.birde tansiyonum düştü.hissettim hamile olduğumu.kan testi yaptırcaktım bugün gitmeye vaktim olmadı.şimdi bir akrabamıza sordum sağlıkçı kendisi.adet gecikmesinden önce yaptığın için silik çıkmıştır hamilesin dedi.aslında çok da silik değil.epey belli ama diğer çizgi kadar kalın değil.

mrb arkadaşlar bende ayın 2 de aşılama yaptırdım benimde göğüs uçlarım da ağrılar var ve 2 gün önce midem çok bulandı tansiyonum mu düştü bilmiyorum ama kasıklarım çok ağrı.

merhaba bende aranıza yeni katıldım BENDE ŞİMDİ TEST YAPTIM 2. çizginin yeri belli sadece herhangi bir renk yok çok istiyorum lütfen yardımcı olun..=(

Geri