2012 de aşılama yaptıranlar buraya

bana doktorum 5 ve yukarısı çıkarsa çok ii demiştii.hoş benim sıfır çıktı..yani şansın çok..bence inş vardır

çok tşklr lavinya moralim düzeldi biraz .bakalım pazartesi tekrar test yaptıracam.3 gün beklemek çok zor.rabbim bütün isteyennlere bebişler nasip etsin inşlh.seninde tutsunda ikiz ikiz bebeklerin olsun inşlh..

Bende yenı yaptırdım acaba tutmusmu dıye 25 11 yaptırdım sonuca daha 7 gun var

bana doktorum 5 ve yukarısı çıkarsa çok ii demiştii.hoş benim sıfır çıktı..yani şansın çok..bence inş vardır
meraba lavinya artık bende üye oldum ve aranıza katıldım burdan haberleşelim inşlh.söylediklerin beni rahatlatmıştı cnm ama pazartesi yaptırdığım testte1.05 çıktı.malesef negatif.tutmadı yani(( .hayırlısı artık.bu ay tekrar deniyecem inşlh bu ay tutar.rabbim isteyen herkese versin.HASRETSU seninde tutmuştur inlh sonucu yaz burdan.merak ederiz cnm

eveeeet herzamankı gibi yıne adet oldum test yaptırmama gerek kalmadıı.ıkıncı asılamamda boylece sona erdı.bıkaç güne doktora gitcem kontrole.bıkaç ay bekleyıp tüpbebğe geçerız demıstı hayırlısı takmamaya çalısıyorum Allah ıma sükürler olsunkı bıtane oğlum var Rabbım ona hayırlı uzun omürler versın olmıcaksada olmıcak napalım.tüpbebek ısınıde napcaz hıç bılmıyorum artık yaza belkı yaptırrız
slm gülme aşılamanın tutmadığına üzüldüm benimde tutmadı kısmetse bu ay inşl.benimde bir oğlum var evlendikten 3 ay sonra hemen hamile kaldım kendiliğinden.oğlum şu an 16 yaşında.yaklaşık 10 yıldır ara ara tedaviler gördüm .2 kez polip operasyonu geçirdim.herşey normal görünüyor şu anda.ama olmadı işte.bu ayda olmazsa tüp bebek düşünüyorum.sen ne zaman yaptıracaksın tüpbebek.ayrıca senin sorun varmı,ne diyor doktorun.

benim acil bişey sormmam laızm
Ben kasım 12 de regl oldum. 14 de aşılama için menegona başladık ama kendiliğinden oluşan 2 yumurtam vardı 11 mm. 5 gün boyunca 150 ml menegon vuruldum kalçada. 6 gün 75 ml vuruldum ve aynı günün gecesi 12 de çatlatma iğnesi pvitrelle yaptırdım. 22 sinde aşılamam oldu ilk 3 gün hafif kanmam oldu ve durdu. normal şartlarda adetim 3 gün öne geliyor ve bugün 14.günüm pembemsi kahvengimsi bi leke gelemye başladı ve sol kasığımda hafifi sancım var ne oluyor bana acaba aşılamam tutmadımı LÜTFEN YARDIM tebrübeli arkadaşlarda bilgi bekliyorum

benim acil bişey sormmam laızm
Ben kasım 12 de regl oldum. 14 de aşılama için menegona başladık ama kendiliğinden oluşan 2 yumurtam vardı 11 mm. 5 gün boyunca 150 ml menegon vuruldum kalçada. 6 gün 75 ml vuruldum ve aynı günün gecesi 12 de çatlatma iğnesi pvitrelle yaptırdım. 22 sinde aşılamam oldu ilk 3 gün hafif kanmam oldu ve durdu. normal şartlarda adetim 3 gün öne geliyor ve bugün 14.günüm pembemsi kahvengimsi bi leke gelemye başladı ve sol kasığımda hafifi sancım var ne oluyor bana acaba aşılamam tutmadımı LÜTFEN YARDIM tebrübeli arkadaşlarda bilgi bekliyorum

mrb cnm inşallah aşılaman hayırlı olur yalnız bende aşılama yaptırdım fakat benimde o çok sancılı ağrılarla birlikte kahverengi lekelerim peşindende kanamam oldu lütfen söylediğime takılma çünkü senin tutmuşta olabilir ama kahverengi lekeleri gördüysen adet göreceksindir inşallah ben yanılıyorumdur fakat benim bu şekilde oldu birde o çatlatma iğnesi varya işte insanı mahvediyor ben 2 kez çatlatma iğnesi yaptırdım ovitrelle işte o zamanlar adet dönemim kabustu

canım çok sağol Dün lekelenmem 3 te başaldı ve bi iki damla geldi başka gelmedi. Bu sabahta toplu iğne başı kadar bi geldi başkada yok. Allahım inş hepimiz hakkında hayırlısını verir.Aslında bugün aşılama gününüde sayarsam 15.günüm test yapsamki acaba.Doktorda test felan yap demedi adet olursa 3 günü gel olmazsanda 1 hafta sonra gel dedi.. uuuffffff yaaaaaaaaaaaaaaaaa

canım çok sağol Dün lekelenmem 3 te başaldı ve bi iki damla geldi başka gelmedi. Bu sabahta toplu iğne başı kadar bi geldi başkada yok. Allahım inş hepimiz hakkında hayırlısını verir.Aslında bugün aşılama gününüde sayarsam 15.günüm test yapsamki acaba.Doktorda test felan yap demedi adet olursa 3 günü gel olmazsanda 1 hafta sonra gel dedi.. uuuffffff yaaaaaaaaaaaaaaaaa
slm cnm inşllh aşılaman tutmuştur.kan testi yaptır belli oluyor hemen.seni anlıyorum insan meraktan çatlıyor.testini yaptır burdan yaz.inşllh pozitif çıkar .:hamile:

Geri