2012 İyi Geceler Sözleri

T

TİTAN

Forum Okuru
2012 İyi Geceler Sözleri
2012 iyi geceler sözleri en güzel iyi geceler sözleri 2012 iyi geceler mesajları 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Artık herkesin özellikle de gençlerin ellerinde cep telefonları, makinalı tüfek gibi mesaj çekiyorlar, tabi elleri alışmış :D:D Hele de servis sağlayıcılarının verdiği facebook paketleri sayesinde gece gündüz mesajlaşabiliyor, face sohbetleri edebiliyorlar. Bu yazımız da ellerinden cep telefonlarını düşürmeyenler için 2012 iyi geceler sözleri. En güzel iyi geceler sözleri 2012 sayesinde sevdiğinize, arkadaşlarınıza, dostlarınıza hoş ve anlamlı mesajlar atabileceksiniz. İyi geceler mesajları 2012 ile günü anlamlı kelimelerle bitireceksiniz.. :)

iyigeceler-265.gif

Sevgiliye iyi geceler mesajları

Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim

Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum iyi geceler Sana Bebeğim

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim iyi Geceler Herşeyim!

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yaLnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler

Sen uyurken Şuan Tatlı Rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler

Sensizlik olsada sonum geceler dert ortagım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yaLnızlık olur, iyi geceler aşkım

Arkadaşa iyi geceler mesajları

İyi geceler kanka, sakın bana kanma

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Arkadaşım tatlı uykular

Büyüklere çok sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun

İyi Uykular Sözleri

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım.

Hayatımdaki en degerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler.

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

Geri