2013 Facebook Anlamlı Sözler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
2013 Facebook Anlamlı Sözler
Bu konu facebookta yer alan anlamlı sözlere yer vermektedir.

2013 Facebook anlamlı ve etkileyici sözler arayanlar için en yeni söz ve mesajları sizler için paylaşıyoruz.

490054d99af5890e28.jpg

~~Bazen gerçekleri, yalnızca aklını imkânsıza açtığında bulabilirsin~~
Fringe - Walter Bishop

~~"Sözümün akışını bozup güzel cümleler aramaktansa, güzel cümleleri bozup sözümün akışına uydurmayı tercih ederim."~~
Montaigne

~~Çok dinlememiz az konuşmamız için iki kulağımız bir dilimiz var~~
DIOGENES

~~Hiç kimsenin kirli ayaklarıyla aklınızdan geçmesine izin vermeyin~~
Gandi

~~ Talih elinize bir limon verirse, onunla limonata yapmayı başarabilmelisiniz. ~~

~~ Öncelikle finansal sorunlarını çözmelisin, böylece diğer sorunlarını çözmeye limuzinle gidersin~~

~~ Tüm gerçekler üç aşamada oluşur. Önce alay edilir. Sonra şiddetle karşı çıkılır. Son olarak da “zaten belli olan bir şey” denir ve kabul edilir. Arthur Schopenhauer ~~

~~Bir güçlükle karşılaştığınızda, kendinize bir kaçış yolu değil, bir çıkış yolu arayın~~

~~Suçundan emin olmadığın kişiyi padişaha şikayet etme,canından olursun~~

~~Hayattan korkmayın.Hayatın yaşamaya değer olduğuna inanın. Sadece sizin inancınız bunu gerçekleştirebilir~~

~~ Hayat biz onu planlarken başımızdan gelip geçenlerdir~~

~~ Öğüt, zamanında taze yenmemiş bir ekmeği, başkasına bayat yedirme denemesidir. Özdemir Asaf~~

~~Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar. ~~

~~Hiçbir işi imkansız diyerek bırakma. Ertesi gün başkalarının o işi başarırken çıkardığı gürültüyle uyanırsın.~~

~~Senin "pes ettim" dediğin anda bir başkasının aynı durum için "Aman Allahım ne büyük fırsat" dediğini unutma ~~

~~Bir yalancının en büyük cezası kımsenın ona ınanmaması değil,onun kımseye ınanamamasıdır ~~

~~ Tecrübe çok acımasız bir öğretmen; önce sınavı yapıyor, dersi sonra öğretiyor~~

~~ Çok Süslenenlere Bakın; Hepside Gizlenmek İstiyordur~~

~~ Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır. ~~

~~ Herkes tarafından doğru kabul edilen şeyler büyük olasılıkla yanlıştır. ~~

~~ Yüksekten uçmazsanız,yükseğe konamazsınız~~

~~ Vasat insanlar,kendilerini çevreye uydurmaya çalışırlar.Vasat olmayanlar ise çevrelerini kendilerine uydurmaya çalışırlar.Bu yüzden bütün gelişmeler,vasat olmayanların çabalarının sonucudur.~~

~~Başarının sırrını bilmiyorum ama başarızılığın yolu herkesi memnun etmeye çalışmaktan geçtiğini biliyorum. ~~

~~ Sen neye hazırsan, o da senin için hazırdır.~~

~~ Karanlığı lanetlemektense, bir mum yakın.~~

~~ Dünyanın en güç işi bir şeyin nasıl yapılacağını bilirken, başka birinin nasıl yapamadığını ses çıkarmadan seyretmektir. ~~

~~ Kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret etmedikçe insan yeni okyanuslar keşfedemez.~~

~~Ağlamak uğradığımız felaketlere karşı vücudumuzda kalan son gücün çığlığıdır.Ağlayamadığımız zamanlar, bizde o gücün de yok olduğu zamanlardır ki, onun yerine geçen etkili sessizlik, en şiddetli acının yarattığı göz yaşlarından daha yakıcıdır. ~~

~~ İyi bir insan olduğunuz için dünyanın size adil davranmasını beklemek, vejetaryen olduğunuz için bir boğanın size saldırmamasını beklemek gibidir...~~

~~ Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil~~

~~ Zamanında bir adım atmayan tembel, sonradan yüz adım atmak zorunda kalır~~

~~ Yaptığımız şeyler için pişmanlık zamanla geçer, ne var ki, yapmadığımız şeylere pişmanlığın çaresi yoktur.~~

~~ Gideceğiniz yeri bilmiyorsanız, vardığınız yerin önemi yoktur~~

~~ Bazı amaçlar o kadar değerlidir ki,o yolda mağlup olmak bile zafer sayılır~~

~~ Hayatlarında hiç başarı gösteremeyen insanlar,kendilerini başkalarını küçülterek avuturlar~~

~~Gerçek başarı,başarısız olma korkusunu yenmektir~~

~~ Kaplumbağaya dikkat et,ancak kafasını çıkarıp risk aldığında ilerleyebiliyor.~~

~~ İstediğiniz kadar yüksek sırıklar üzerine çıkın. Her koşulda kendi bacaklarınızla yürüyeceksiniz.~~

~~Kötümser yalnız tüneli görür,İyimser tünelin sonundaki ışığı görür,Gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.~~

~~Düşünmeden konuşmak, nişan almadan ateş etmeye benzer~~

~~ Sürahi olmak için çalışma! Bardak olmak için çalış ki,sürahi önünde eğilsin. ~~

~~Kimseye çamur atma,hedefini bulsan bile ellerin kirlenir~~

~~ Sevgi her zaman kolların açık duruşudur.Sevgi için kollarınızı kapatırsanız kendiniz dışında tutacak hiçbir şeyinizin kalmadığını görürsünüz~~

Geri