20lik dişim ağrıyor ne yapabilirim evde kendim?

• Konbuyu başlatan Crzystndt
  • Başlangıç tarihi
C

Crzystndt

Forum Okuru
20lik dişim ağrıyor ne yapabilirim evde kendim?

20lik dişim ağrıyor ne yapmalıyım melek kadınlar kulübü 20lik diş ağrısına ne iyi gelir forum'da.​

Lise son sınıftayım ve 2 yıldır sürekli ara ara yirmilik dişim ağrıyor. Hiç doktora gitmedim gitmeyi de istemem sevmiyorum diş doktorlarını maalesef yirmilik dişim için evde ne yapabilirim ne iyi gelir? Doktora gidin demeyin sakın ben doktora gitmek istemiyorum 20lik dişim ağrıyor ne yapmalıyım?

Merhabalar
Doktora gitmek istemiyorum diyorsun kardeşim ama ağrın devam ederse ve artarsa yapacağım başka hiçbir şey kalmaz ama şu tavsiyelerde bulunmak istiyorum kaç defa diş ağrısı yaşayan birisi olarak evde tuzlu su ile gargara yapmak ya da diş fırçalamak biraz işe yarıyor ama bunlar maalesef ki geçici çözümler sen o doktora o koltuğa mecburen gidip oturacaksın başka bir çaren yok üstelik şunu da belirtmek istiyorum yirmilik dişlerimi çektiren birisi olarak 20'lik diş gerçekten işe yaramayan kökü boş çürük bir diş sürekli sana sıkıntı çıkaracak hatta lisede başladın ve bu 25 27 yaşına kadar bile sürebilir ki sonrasında en son yine çektireceksin bu dişleri yani bunu kulağına küpe et derim ve doktora git derim.

20 lik dişim ağrıyor ne yapmalıyım sorusuna cevap vermeye çalıştım umarım yararlı olmuştur ayrıca fazla öneri için "dişiniz ağrıyorsa evde neler yapabilirsiniz" konumuzu da inceleyebilirsin arkadaşım.

Geri