3 Kere Adet Oldum Hamile Olabilir Miyim ?

Iyi gunler
Kiyafetler varken surtunme ile iliski sonrasi ertes72 hapi kullandim. Erkek arkadasim elini penisine degdikten sonra kalcama dokundu bende penisine dokunduktan sonra elimi yikadim. Zevk suyundan suphelendim o yüzden hap aldim. Iliskiden 5 gun sonra hcg testi yaptirdim negatif cikti doktor iliskiden 2 gun sonra bile belli olur kesinlikle yok gebelik dedi. Sonra ilişkiden iki hafta sonra adet gunumden 2 gun once adet oldum fakat genelde 6 gun suren adetim 4 gun surdu. Yaklasik 1 ay sonra kasık agrisi sebebiyle doktora gittim doktor rahmime yumurtaliklarima varana kadar baktı bisey yok dedi gebelik veya baska bisey olsa belli olur muydu??
Ultrason olayini aciklayabilecek var mi bi de ustune gorme olma ihtimali nedir

Şifreli konuşmayın kız
Ablacım Hülya’ya kadınların ilişkiye girse bile hamile kalma oranlarının çok yüksek olmadığını sürekli ilişkiue girdiklerini sonraları hamile kalabildiklerini söylüyorum yada tam ilişki yaşayıp geri çekme yöntemi kullanan eşler de kadının kolay kolay hamile kalamaıdıgını anlatmaya çalışıyorum yani zevk suyunun bunlar dışında hamile bırakma oranının çok daha fazla dusuk olduğunu anlatmaya çalışıyorum kendimi ben bu şekilde telkin ediyorum diyorum sendr bu sekil düşün diyorum ama kendisi anlatamamakta ısrar ediyor

Selin hülya ikna olmaz o yüzden 4 ay daha beklicez belki o zaman ikna olur
Valla abla ya o kadar saçma sapan seyler söylüyor ki İnan’ şok oluyorum hani bende çok sacmaladım ama ben de olmayan yoktu ama Hülya da bir şey Yok ya neymiş karnı ayakta sertmiş oturunca bastırabiliyormuş sinirimden güldüm resmen derdi Yok dert arıyor kendisine ya bırak hayatını yaşamaya bak ya

Geri