Adet Öncesi Pembe Veya Kahverengi Akıntı Normal Mi

Era jetisi

Yeni Üye
Üye
Adet Öncesi Pembe Veya Kahverengi Akıntı Normal Mi
Iyi geceler. Ben adet olmadim daha ama adetlerim bu gunlerde ve cok az ama cok az pembemsi akinti sonra sildim tekrar tualete girdim kahverenfindrydi normal regl belirtilerim var normal mi bu?

Iyi geceler. Ben adet olmadim daha ama adetlerim bu gunlerde ve cok az ama cok az pembemsi akinti sonra sildim tekrar tualete girdim kahverenfindrydi normal regl belirtilerim var normal mi bu?
regl bazen stresten havalardan hormonlardan hemen etkilenir az kanama ya da gecikmeler olabilir ama sürekli hale gelirse doktora görünün

regl bazen stresten havalardan hormonlardan hemen etkilenir az kanama ya da gecikmeler olabilir ama sürekli hale gelirse doktora görünün

Yok suanda hic olmadim o sefer ne oldum ve olmadim daha cok az ama az bi miktar nokta gibi desem yeridir normal mi degilmi cunku internefe bakiyorum yok yerlesme kanamasinyok o yok bu deli oldum arastirirken hic yaomadigim seyler hamile miyim diye kuskulanmaya basladim hic bir iliskiyr girmememe ragmen

Daha da olmadim suan pet var koydum ama hicbisey yok pedimde tertemiz internete arastirdim yok hamilr belirtileri yok yerlesme kanamasi delirdim dunden beri oku oku yani bakireyim nişanliyim da korkmaya basladim acaba hamile miyim diye..

Geri