Adetim 4 gün gecikti biraz kan geldi test negatif çıktı yardım kızlar

• Konbuyu başlatan :( kararsız
  • Başlangıç tarihi
K

:( kararsız

Forum Okuru
Adetim 4 gün gecikti biraz kan geldi test negatif çıktı yardım kızlar
4 aylık evliyim ilk defa düzenliolurken adetim 4gün gecikti ama 4.günü biraz kan geldi pembe ve ağrılı oldu birazcık cok kısa sürdüve kesildi sonra akşam tekrar geldi yine koyu pembe bi iki gün böyle devam etti ama rengi koyulastı kırmızı oldu sonrada geriye kalan 1 haftaya tamamlayana kadar hep kahverengi geldi idrar testi yaptım 2 kez negatif cıktı 1 gün önce kan testi yaptırdım 5-0 cıktı hamillelik yok dedi aile hekimiama suan çokçok azmide bulantım var süreklideğil ama belim ağrıyo ve ara ara belli belirsizkasık ağrımoluyo kafam okadarcok karısık kii başka bi sıkıntım vardır diyede doktora da gitmeye korkuyorum hamile olabilirmiyim ki ne nasıl ne kadar süredebelli oluyoo ilk defa böyle oldu normalde çok ağrılı geçiyor regl dönemim ama bu sefer hiç ağrıda olmadı :(

Merhaba, Kadınlar programlanmış robot değildir. Zaman zaman menste bir takım sebeplerden dolayı gecikmeler olabilir.HCG de 8 ve üstü değerler gebelik olarak kabul edilir. Sizin hcg değeriniz 5.0 3 gün sonra tekrar hcg testi yapın ve sonucu burdan paylaşın . Geç döllenme söz konusu olabilir.

Geri