ail cvp lütfen

orjinal-catlaq

Yeni Üye
Üye
ail cvp lütfen
arkadaşlar benim normalde 20sibde 22sinde adet olmm gerekirken adet oldum bugün kanım hafif kahve rengi aşırıda sancım var sizce adetmi oldum yoksa üstünemi görüyom :(:(:( acil cvp yazın lütfen ve normalde sancımın olması gerekirken yanlarım agrıyor

Ben doktora bu üzerine adet görme olayını sorduğumda bana öyle birşeyin olmadığın ve hamileyken görülen kanamanın düşük belirtisi olduğunu söylemişti ama biz toplum olarak bunu üzerine adet göre diye yorumluyoruz:)
Henüz günün geçipte hamile olup olmadığın kesinleşmediği için birşey diyemiyorum tatlım.Ama koyu kahverengi bir şekilde adet olman bana göre enfeksiyon durumunu gösteriyor yumurtalıklarını üşütmüş olabilirsin.

ama adet oldugumda normalde kanım cok gelirdi şimdi ise pek yok artı ablacım acık pembe gibi oldu kanım bende bir anlam veremedim dedeim bakıyım aşkama kadar az gelirse yarın doktora giderim ama erken oldum

Bencede doktora gitmende fayda var ama her ay düzenli bir şekilde bayanlar adet olamayabiliyor.Psikolojik etkenlerede bağlı olarak bazen erken olabileceğimiz gibi bazende adetimiz gecikebiliyor canım ama sen emin olmak adına yinede bir doktora görün derim ben:)

İnşallah canım Rabbim herkesin ve seninde gönlüne göre versin çok fazla stres yapmamayada gayret et elinden geldiğince olurmu:)

Geri