Aldatan erkek belirtileri nelerdir benim eşim beni aldatıyor galiba

E

Ellerimboss

Forum Okuru
Aldatan erkek belirtileri nelerdir benim eşim beni aldatıyor galiba

Aldatan erkek belirtileri melek kadınlar kulübü aldatan erkek belirtisi forumda.​

Çok mutsuzum esimin beni aldattığını düşünüyorum. Bunları bazı davranışlarından anladım yani boş fikirler değil. Telefonuna sık bakmaya başladı ama kilit olduğu için bakamıyorum. Kokular sıkmaya basladi. Artık dayanamıyorum ben böyle bir şeyi hiç bir kadın kaldıramaz eğer böyle giderse zaten boşanma davası açacağım. Aldatan erkek belirtileri bunlar değil midir daha ne kadar şey görmeliyim sizce?

Merhabalar
Çok üzücü bir durum yaşadıklarınız gerçekten ne diyeceğimi bilemedim. Ama buna emin olmalısınız elbette kadın hisseder ama belirtiler de var ama emin olmakta fayda var yani akıl vermek gibi olmasın ama böyle bir şey söz konusu ise boşanma sırasında isteyeceğiniz şeyler daha fazla olabilir kanıtın olursa yani. Ama tabi böyle şeyleri düşünmemek gerekir kötü şeyler aklımıza getirmeyelim. Aldatan erkek de olsa kadın da olsa bilsinler ki kendilerini kandırıyorlar. Yazık ki birlikte yaşadıkları kişiler saf değiller. Ve en kötü şeyi kendilerine ediyorlar. Maalesef ki aldatan kadınlarda ya da erkeklerde elbette değişimler olacaktır dediğiniz gibi o telefonun şifreli olması ve bu şifreyi sizin bilmemeniz.

"Aldatan erkek belirtileri"​

• Dış görünüşe bakımına daha fazla özen göstermesi
  • Eve sık sık geç kalmaya başlaması
  • İş yemekleri ve şehir dışı seyahatlere çıkması
  • Evlilik yüzüğü takması
  • Telefona şifre konulması ya da telefonu sizin yanınızda ters çevirerek koyması
  • Sık sık yalan söylemeye başlama
  • Sık sık telefonla ilgilenmesi tuvalette bile
Maalesed aldatan erkek belirtileri bunlar. Yani hoş bir durum değil ama işte maalesef böyle değişiklik hissettiriyorlar kendilerinde. Dilerseniz aşağıda verdiğim linkten de yorum yapabilirsiniz fikir alabilirsiniz. "Aldatan erkek karısına nasıl davranır"

Benzer Diğer Konularımız !

Geri