Alerjik rinit rhinolight nedir tedavisi nedir?

• Konbuyu başlatan Berivan986
  • Başlangıç tarihi
B

Berivan986

Forum Okuru
Alerjik rinit rhinolight nedir tedavisi nedir?

Alerjik rinit rhinolight melek kadınlar kulübü alerjik rinit tedavisi forum'da.​

Bahar ayları geldiğinde sürekli alerji oluyorum acaba alerjik rinit olabilir miyim? Çok zor geçiriyorum şuan baharın gelmesini hiç istemiyorum bundan dolayı. Hiç disari filan çıkarmıyorum. Alerjik rinit rhinolight tam olarak nedir bilgi verebilir misiniz arkadaşlar?

images (1).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Mevsimsel özellik gösterir alerjik rinit rhinolight bir çeşit nezle de diyebiliriz. Alerjik nezle genelde bahar aylarının başlaması ile polenlerin artması ile burun akıntısı, hapşırma, gözlerin sulanması, geniz akıntısı, halsizlik, öksürük krizleri gibi belirtiler görülür. Halk arasında saman nezlesi de denir. Alerjik rinit rhinolight tedavisi ise ışıkla tedavidir. Yani birkaç dakikalık 6-8 seans sürebilen ışık tedavisi ağrısız ve özel dalga boylarında ışınlar ile burun deliklerinden bu tedavi uygulaması yapılır ve birkaç seans içinde etki etmeye başlanır. Ama tabii muayene olmakta fayda var öncelikle sizin durumunuz alerjik rinit mi bunu belirlemek gerekir öncelikle.

Alerjik rinit tedavisinde bitkisel tedavi arayanlar aşağıdaki linki inceleyebilirler. "Alerjik rinit bitkisel tedavisi" konusu hemen aşağıdaki linkte.

Geri