ANAL İLİŞKİ SONRASI HAMİLELİK RİSKİ ?

XxxnightXxx

Yeni Üye
Üye
ANAL İLİŞKİ SONRASI HAMİLELİK RİSKİ ?
Ben 1 hafta önce erkek arkadaşımla analdan ilişkiye girdim boşalma sırasında erkek arkadaşım kendini geri çekti bu esnada spermin vajinaya akıp sızma olup olmadığını anlayamadığımız için şüpheli ilişkiden 20 saat sonra ertesi gün hapı (norlevo) kullandım. Herhangi bir yan etkisini de görmedim. Sizce hamilelik bu durumda söz konusu mudur? 2 hafta sonra eczaneden hamilelik testi alıp bakmalı mıyım yoksa hastaneye gidip beta HCG baktırmalıyım? Teşekkür ederim....

Ters ilişki sonrasında siz elinizden geleni yapmışsınız normalde anal ilişki ile hamilelik riski kesinlikle yoktur tabiki akmalar dışında ya da bulaşmalar dışında. Siz elinizden geleni yapmışsınız pek ihtimal görmüyorum hamile kalmanız için stres yapar iseniz bu durumda adetinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz böyle olduğunda lütfen korkmayın dediğim gibi ihtimal yok ama rahatlamak adına test alıp yapın bi kaç hafta sonra ayrı ca aşağıdaki konuları da lütfen inceleyin.

Ters ilişki sonrasında siz elinizden geleni yapmışsınız normalde anal ilişki ile hamilelik riski kesinlikle yoktur tabiki akmalar dışında ya da bulaşmalar dışında. Siz elinizden geleni yapmışsınız pek ihtimal görmüyorum hamile kalmanız için stres yapar iseniz bu durumda adetinizde gecikmeler yaşayabilirsiniz böyle olduğunda lütfen korkmayın dediğim gibi ihtimal yok ama rahatlamak adına test alıp yapın bi kaç hafta sonra ayrı ca aşağıdaki konuları da lütfen inceleyin.

Çok teşekkürler…

Geri