Anal ilişki ve ertesi gün hapı

• Konbuyu başlatan Semihaaates
  • Başlangıç tarihi
S

Semihaaates

Forum Okuru
Anal ilişki ve ertesi gün hapı
Merhaba,nisanlım ile ters bir sekilde ilişki yasadık.İlişki sonunda içime bosaldı yalnız bosaldığı anda vajinama doğru bir sıvının aktığını hissettim sıvının ondan yada benden mi geldiğine emin değilim silmeme rağmen bir iki saat sonrasında baktığımda beyaz bir sıvı hala vardı vajina etrafında.Tedbir amaclı olması için ilişkiden 16 saat sonra ella ertesi gün hapını kullandım henüz bir yan etkisini görmedim.İnternette pek cok bayan kanamasının olduğunu bildirmiş ancak bende böyle bi durum söz konusu değil.Sizce ilac etki etmemiş olabilir mi ve bu olayda gebelik ihtimali nedir.Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, öncelikle belirtelimki ters ilişkiyle gebelik söz konusu olmaz. İlişki esnasında anüsten sızan sıvı vajina içine sızma yaparsa düşük ihtimalde olsa gebelik riski oluşur. Siz şüpheli ilişki sonrası ertesi gün hapı kullanmışsınız . Ertesi gün haplarının da % 100 gebelikten koruduğu söylenemez. Kısacası gebe kalacağınızı düşünmüyorum fakat döneminizde gecikme olursa tedbiren test yapınız..

Geri