arkadaşlar yardım istiyorum.hamilelik mi bu??

Merhabalar.. kafam çok karısık soracağım soruların hepsine ne olur cevap verin psikolojik bi bunalım geçirmek uzere devamli kendimi dinliyorum.. eylul ayinda bir birliktelik yasadim bunun uzerine 2 defa regl gordum ve 1 ameliyat geçirdim. . Bu iliskide bosalma olmadigina eminim sadece zevk suyu denen birsey varmis bundan supheleniyorum.. soruma gelirsem
Erkekden akan Zevk suyunu sizler hissedebiliyormusunuz? Fazla cinsel iliskisi olmayanlarda ustune gorme zor oluyor diye duymustum bu dogrumudur? Ve ozetle sizce hamile olma olasiligim varmidir? Gidip test alabileceğim veya doktora gidebilecegim bir ortamda maalesefki degilim.. lutfen yardimlarinizi esirgemeyin :(

Merhabalar.. kafam çok karısık soracağım soruların hepsine ne olur cevap verin psikolojik bi bunalım geçirmek uzere devamli kendimi dinliyorum.. eylul ayinda bir birliktelik yasadim bunun uzerine 2 defa regl gordum ve 1 ameliyat geçirdim. . Bu iliskide bosalma olmadigina eminim sadece zevk suyu denen birsey varmis bundan supheleniyorum.. soruma gelirsem
Erkekden akan Zevk suyunu sizler hissedebiliyormusunuz? Fazla cinsel iliskisi olmayanlarda ustune gorme zor oluyor diye duymustum bu dogrumudur? Ve ozetle sizce hamile olma olasiligim varmidir? Gidip test alabileceğim veya doktora gidebilecegim bir ortamda maalesefki degilim.. lutfen yardimlarinizi esirgemeyin :(

Merhabalar Nihalcan, sorularına tek tek cevap vermek isterim.

Zevk suyunu hissetmek mümkün değildir zira vücut sıcaklığında bir salgı olduğu için bunu siz bilemez ve hissedemezsiniz. Onun haricinde ameliyat olduğunuzu ve iki kere regl olduğunuzu belirtmişsiniz. Boşuna evhamlanıyorsunuz. Sizin hamile kalmış olma ihtimaliniz sıfırdır. Regl de olmuşsunuz üstüne girme diye kendi kendinize dert etmişsiniz yok öyle bir şey. Kafam rahatlasın diyorsanız test almayın gidip kandan gebelik testi yaptırın ama boşuna yaptıracaksınız zira hamile değilsiniz !

Merhaba , muhtemelen ovülasyon yani yumurtlama gerçekleşmiş.Bu günlerde birlikteliğe özen göstererek gebe kalma şansınızı artırabilrsiniz..Gebe değilsiniz.Beklenen mensinizde en az 3 günlük gecikme olursa test yapın.

Geri