aşılama yöntemiyle hamile kalanlar...

Tabi canm ya cok zor ve türkiyede sigorta karşılamıyor aşılama yı da karşılamadı eşim sigortalı ve 400 liraya mal oldu bize sadece o ufacık islem tüp bebekte dediğin gibi cok daha fazladır inşallah gerek kalmaz sana ya olur bidaki sefere allah yüzüne gülsün

Çek Cumhuriyeti prag da yüzde doksan garantili yapıyorlarmis tüp bebek konaklama falan hersey dahil dünyanın her yerinden oraya gidiyorlarmis tanidiklarimda var yapip ve ikizleri olan işte hersey paraya bakiyor adimiz almanci ama maalesef yeri geliyor ekmek alamiyoruz hersey nasip kısmet

Doğru söylüyorsun herşey para bu devirde paran varsa yaşarsın cok zor allah büyük ya ben bu iki yilda hem maddi hem manevi çok yiprandim gecen eski bi reçeteyi gördüm ocak tanberi her ay ilaç midem de mahvoldu ağrıyor ilaçlardan o kadar çaba harcıyorum ama kaynNamgilin gözünde hala neden olmuyor diye soruyorlar eşime dedm elimden gelen herşeyi yapıyorum dogru dedi haklısın kimseyi tinlama soran olursa düşünmüyoruz de

Daha 20 yasindasin gercekten daha yolun cok başındasin sen esinle mutluysan kaynanani boşver takma kafana zaten kafaya taktikca olmazdaaa. Ah su kaynanalarin dili yokmu allah nasip ederde bende kaynana olursam insallah böyle olmam :) kaynanan cok istiyorsa kendi dogursun valla sinir oluyorum aynisi benimde başımda bu seferki aşılamami ona soylemeyecegim yoksa hergün hamilemiysim gibi davraniyor ve millete anlatiyor

Hehe ah dediğin gibi işin Komik kısmıda benim eşim şoför yeri geliyor bi ay seferde iki gün gün evde inan salı günü geldi dün sabah çıktı giti geçen yine dedi nye olmuyor yastık tan olmuyo canm dedim bakakaldı sadece böyle aslında alttan almayacan sen öle yaptıkça üzerine geliyolar

Ben 3 yıllık evliyim evliligimin birinci yili myom ameliyatı gecirdim zaten bir yil çocuk olmaz demisti doktor ikinci yili eşim Türkiye ye gitmek zorunda kaldi bir yıl ayri kaldik simdi subat ayinda geri geldi esim 8 aydır dogru dürüst birlikteyiz ama millete düştü derdi tasasi 3 yıldır neden olmuyor diye..
Sen hangi memleketlisin??

Zaten millet anca konuşmayı bilir ama bi ihtiyacın oldumu kimse gelipte sormaz sana bişey lazım mı diye. Ben Hatay liyim.

Hmmmm hemseri sayiliriz insallah senden hayırlı haberler bekliyorummmm duamda senide eksik etmiyorum

Slm kızlar benimde sonuc negatifffffff hastalandm ve direk Tup bebek yapılacak ben bursada oturuyorum ve pembemavi diye bi tup bebek merkezine var ben kısmetse orda yaptırıcam ama raporu4.5 ayı bulunmuş cıkması cıktıkdan sonra direk gıdıvçcem oraya önümüzdeki haftada gitcem görüsmeye fiyat almaya ama internetten baktım 5 milyarmiş benim arkadaşımın evinin ;% 5 sans ı vardı tup bebek icin orda tedavi oldu ve simdi 1,5 yasında oglu var

Geri