Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Cevap: Asker Eşleri Paylaşım Alanı

Canım öncelikle hayırlı olsun.
Ama hakikaten zor bir durum.
Ben de aynı durumdayım.
Ne yapalım Allah başka ayrılıklar vermesin.
Bizim 1.yılımız dolacak.
Hakkari yetti gariiii

slm arkadaşlar benim eşimde 27 mayısta asker oldu ...şuan ankara etimesgut ta ...ve acemiliğine sadece 13 gün kaldı ...aşkımı sabırsızlıkla bekliyorum...herkese hayırlı tezkereler...Allahın izni ile inşallah askerlerimize sağsalim kavuşuruz..tek temennim bu...onu çok özledim

slm arkadaşlar benim eşimde 27 mayısta asker oldu ...şuan ankara etimesgut ta ...ve acemiliğine sadece 13 gün kaldı ...aşkımı sabırsızlıkla bekliyorum...herkese hayırlı tezkereler...Allahın izni ile inşallah askerlerimize sağsalim kavuşuruz..tek temennim bu...onu çok özledim

Allah hayırlı tezkereler nasip etsin Haticesu. Biran önce eşinize kavuşmanız dileğiyle. Eşi askerde olan herkese sabır diliyorum, Allah yardımcıları olsun.

Eşi daimi asker olan (subay - astsubay - uzman çavuş) arkadaşlara da yine sabır, güç ve hayırlı tayinler diliyorum.

Herkese sevgilerle...

herkese selamlar aranıza yeni katılıyorum eşim iki günlük asker vatani görevini manisa batı kışlada başladı inş. Iyi vakit geçiririz.....

herkese selam.yeni katıldım aranıza,gerçekten harika bi site.benim merak ettiğim bi konu var.bu bölümde yazılanların hepsini okumaya çalıştım da yardımcı olabileceğinizi düşündüm.jandarmada kıdemli çavuş olarak görev yapanlar ve göreve yeni başlayanlar için tayin kaç kez? emekliliğe kadar sürekli tayin oluyo diye duydum da nekadar doğru acaba? bilgi verirseniz çok sevinirim,şimdiden teşekkürler.

herkese selam.yeni katıldım aranıza,gerçekten harika bi site.benim merak ettiğim bi konu var.bu bölümde yazılanların hepsini okumaya çalıştım da yardımcı olabileceğinizi düşündüm.jandarmada kıdemli çavuş olarak görev yapanlar ve göreve yeni başlayanlar için tayin kaç kez? emekliliğe kadar sürekli tayin oluyo diye duydum da nekadar doğru acaba? bilgi verirseniz çok sevinirim,şimdiden teşekkürler.
Aramıza hoşgeldin Funda,
Jandarma çok tayin gören bir sınıf.
Emekli olana kadar geziyor.
Mesela biz şu anda 5 tayin gördük.
Daha emekliliğimize var.
Bir tayin daha var.
Sonra yerleşik hayat..........

mrb,öncelikle hoşbulduk.verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum.sizlerden herkonuda öğreneceğim çok şey var sanırım:) Allah yardımcınız olsun,çevremde asker olmadığı için bilmiyodum gerçekte nekadar zor olduğunu.düşündüm de zorluğunun yanında en kutsal mesleklerden.hayırlı tayinler olur umarım.görüşmek üzere...

Geri