aşkım ve ben.....

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
aşkım ve ben.....
evvettt günlükcügüm sonunda bu yaz da geldi çattı ve askım geldi aslında bugun aksam gelecekti ama sürpriz yapıp dün aksam geldi herzamanki hali yani hep söylemeden gelmeye bayılırr :asskim: neyse geldi ya önemli olan o çok özlemiştimmm yaww..babamdan kaçamak meceralaımız baslar arık sezonu actık :laugh: agustosta askere gitcek gidene kadar burda :uhu: ben onsuz ne yapacagımm neyse bu yazki maceralri ilerleyen günlerde anlatırım simdilik byyy.......

Gözün aydin tatlim :)

artik bulutlarin üzerindesindir kesin mutluluktan :)

Askere gideceginine pek düsünmemeye bak, vaktinizin tadini cikar :)

Bol eglenceler size tatlim :kiss:

evett günlükcügüm ilk meceramız hazin olduu...iş çıkısı bulustuk eve gittim biraz gec dogal olarak.. sabah babam kalkmış erkenden gelmiş seninkiler zaten onun yüzünden gecen yıl kazanamadın össyi demez mii :sinir: bugünde babaanneme gideceklerdi yine 1 hafta yalnız kalacaktım evde hemen savunmasını yaptı seni o çocukla görmeyeyim bu yazda dedi ne istiyor benım sevgilimden yaww .........anladım okumamı istiyorda ben zaten o olsada olmasada üniversiteye gitmek istesem giderim bunu anlatamıyorum yaaa offffff offff........

kurabişiim senin adına çook sevindim tatlım...aşkınla güzel ve macera dolu bir yaz diliyorum..boşver bu tür sıkıntıları sen aşkın yanındaya onun tadını çıkar eğlenmene bak

evett yine baska maceralarrr ve elmalı :) pazarteside kalmıştık babaanneme gitti bizimkiler elmalının sefa saltanat günlerii...aksamları rahat rahat buluştuk askımla çarsambada izin günümdü denize gidecektik ama hava bi yagdı ki degil denize gitmek nerdeyse bütün gün arabadan çıkamadık ki hep arabada oturduk neyse önemli olan beraber olmaktı bütün gün beraberdik yani sonuçta aksam yine eve geldimm tabii ayrılmak zor oluyorr..:uhu: bugün yine iş ve iş çıkısı bulusma:) sahilden dogru yolu uzata uzata geldik eve ve bi gün daha askımla bitti :) hade ii gecelerrr...

Geri