Ayın En güzel Ojeli Üye Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün yapıcam kızlar ve bu akşam asiye foto atıcam tüm katılımcılardan tek ricam çekecekleri fotonun içerisinde meleklermekanı yazılı bir katıtta olması yani o kareye bir kağıda meleklermekanı.com yazın ki inandırıcılığımız artsın dimi. Netten bulmadığımızı falan kanıtlamış olalım :tik:

Yahu ay?p ay?p, bir kamyonsunuz burada salt malt ço?unluksunuz hala t?rnaklar?na oje sürüp te payla?an yok :D:D

Al?n ya ben sürdüm payla??yorum Yhersen Kirshen yani :D:D
ojeli%20parmaklarim.JPG-273.jpg

Sadmin süper olmu?. nas?l yapt?n yahu.
Ben resim asimele?e yollad?m ama benden ba?ka yollayan olmad? san?r?m :)
Asimelekle senin yollad?klar?ndan sonra ben yollad???ma utand?m yani :?erefe:

sadminmmmm ilahii ya hiç gülece?imm yoktu çok güldümm hahahahahahahahahahahahahahahahaha ??p?d?kc?mm söz verenler var ama henüz resimlerini göndermediler sanr?m çekiniyorlar resim göndermeye ama bunda çekinelecek ne var dimi :D:D seni medeni cesaretinden dolay? tekrar tebrik ediyor ve te?ekkür ediyorum bi kaç resim daha gelsin yar??mam?z ba?layacak tatl?m :D:D

kızlar bende katılacagımm asi melek resmi burayamı yüklüyoruz yarın yüklerim ben ama

Bugün yapıcam kızlar ve bu akşam asiye foto atıcam tüm katılımcılardan tek ricam çekecekleri fotonun içerisinde meleklermekanı yazılı bir katıtta olması yani o kareye bir kağıda meleklermekanı.com yazın ki inandırıcılığımız artsın dimi. Netten bulmadığımızı falan kanıtlamış olalım :tik:

aşkkelebeği canım benim resmi bana mesaj yolu ile ileteksiniz aynı zamanda şule arkadaşımızın dediği gibi reminizi çekerken yanına küçük bir kağıda meleklermekani.com yazmanızı rica ediyorum :) resminizi BURADAN yardım alarak yükleyip bana mesaj ile gönderin canım.

şulecimm resmini bekliyorum tatlım teşekkür ederim :kiss:

bende katılmak isterdim kuzum ama en son düğünümde sürdüm kız hahaha hahaha hatta onda da takma tırnak kullandım ona sürdürdüm.Eşimle tanıştğmdan beri oje kullanmıyorum sevmiyo.Şimdi tırnaklarım azıcık uzasa hemen kesiyorum eeee evlilik herşeyi değiştiriyo işte:)sadminim ojeler harika duruyor hahaha hahaha hahaha hahaha çok hoşsunuz valla

aşkkelebeği canım benim resmi bana mesaj yolu ile ileteksiniz aynı zamanda şule arkadaşımızın dediği gibi reminizi çekerken yanına küçük bir kağıda meleklermekani.com yazmanızı rica ediyorum :) resminizi BURADAN yardım alarak yükleyip bana mesaj ile gönderin canım.

şulecimm resmini bekliyorum tatlım teşekkür ederim :kiss:

yogunluktan evde olamamktan bır turlu yapmadım bugn dılerm ıslerm erken bıter ve yapabılrım

sanırım kimse katılmayı düşünmüyo =)

Katılım var canım :) sende katılmak istersen resmi bana gönderebilirsin :)

bende katılmak isterdim kuzum ama en son düğünümde sürdüm kız hahaha hahaha hatta onda da takma tırnak kullandım ona sürdürdüm.Eşimle tanıştğmdan beri oje kullanmıyorum sevmiyo.Şimdi tırnaklarım azıcık uzasa hemen kesiyorum eeee evlilik herşeyi değiştiriyo işte:)sadminim ojeler harika duruyor hahaha hahaha hahaha hahaha çok hoşsunuz valla

oyyy kıyamam ben sana shekercimmm:kiss: canın sağolsun bitanemmm düşünmen yeterli :))

yogunluktan evde olamamktan bır turlu yapmadım bugn dılerm ıslerm erken bıter ve yapabılrım

tamam canım sorun değil :) bekliyorum ama resmini :kiss:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri