Babamın annemi aldattığını anneme söylemeli miyim

A

AysunXYZ

Forum Okuru
Babamın annemi aldattığını anneme söylemeli miyim
Babamın annemi aldattığını anneme söylemem doğru olur mu

Merhaba şimdi size söyleyeceklerimi Bir ben biliyorum bir de Allah Sizler beni tanımadığınız için hiçbir zaman kim olduğunu da bilmeyeceksiniz. Ben 23 yaşındayım Üniversitede okuyorum. Bir ay önce 4 kız arkadaş bir arkadaşımıza doğum günü sürprizi yapmak için Güzel bir cafe restauranta gittik.Orada babamı bir kadınla bir masada otururken gördüm. benim Yüzümde maske vardı Benden tarafa baktığı halde beni tanımadı. kadınla yemek yiyorlardı ben ilk gördüğümde çok şaşırdım çünkü babamın istanbul Ankara yolunda olması gerekiyordu.

Babam uzun yol şoförü amcamla ortak şehirler arası bir otobüs işletiyorlar. Babamı o kadınla baş başa yemek yediğini ilk gördüğümde gerçekten şaşırdım kadının iş yerinden bir kadındır diye düşündüm ama hiç de öyle görünmüyordu çünkü babam bir ara kadının yanağını okşadı. babamın yapacağı hareketler değildir bunlar belli ki kadınla arasında bir şeyler var diye şüphelendim. 10 15 dakika sonra onlar masadan kalktılar ben de arkadaşlarıma bir şey uydurdum peşlerine düştüm. takip ettim 7 katlı bir apartmana girdiler. bekledim 2 saat geçti Babam çıkmadı geç olmuştu akşam saat 10.30 a geliyordu babam halen çıkmadı anladım ki geceyi orada geçirecek. onu bekleyemezdim aklıma eve gidip tekrar sabah erkenden buraya gelmek geldi. eve gittim sabah erkenden anneme bir şeyler uydurup evden çıktım aynı yere geldim beklemeye başladım uzaktan babamın çıkmasını bekliyordum. Bir baktım kadın çıktım kadın markete gitti ekmek aldı geri eve çıktı. anladım ki kahvaltı yapacaklar. Bir süre sonra babam yalnız çıktı ve gitti arkasından gitmeyi denedim ama o bilmediğin bir arabaya bindi. Sanırım arkadaşının arabasını almış ona bindi ve gitti. Bu arada saat sabahın dokuzu olmuştu.

Babamı 1 saat sonra aradım telefonu buyur meleğim diye açtı her zaman bana meleğim der anneme de kardeşlerime de çok iyi davranan çok iyi bir babadır. Ben şok geçiriyordum. Babam nasıl böyle bir şey yapar diye telefonu buyur meleğim diye açınca ben de baba ne yapıyorsun neredesin diye sordum .Kızım ne oldu bir şey mi oldu dedi .Yok öylesine aradım dedim. Ankara'dayım dedi. Babam bana yalan söylüyordu. Oysa istanbul'daydı. Bir şeyler konuştum tamam baba görüşürüz dedim ve kapattım. merak etmiştim bu kadın babam için öyle bir defalık bir macera mıydı yoksa aralarında ciddi bir ilişki var mıydı. Babamı adeta o günden sonra bir hafiye gibi takip ettim Anladım ki kadınla ciddi bir ilişkileri var. Haftada bir gece kadının evinde kalıyor bize de Ankara'dayım diyor.

Babam niye böyle bir şey yapmıştı asla babama yakıştıramadım babama olan saygım neredeyse bitmek üzere anneme böyle bir şeyi nasıl yapar. Annemi nasıl aldatır bir türlü kabullenemedim .Oysa babam öyle bir müşfik sevecen bir insan ki anlatamam.Ve hem bize hem anneme çok iyi davranır hiçbir zaman kırıp incitmeyen bir insan.

Şimdi kara kara düşünüyorum anneme bu durumu anlatmalı mıyım. Anne babam seni aldatıyor dediğimde kadının dünyası başına yıkılacak bundan eminim annemi anlatmasam benim içim içimi kemiriyor ne yapmalıyım bilmiyorum bir akıl verin ne yapmalıyım neeee...

Merhaba Aysun

Yazını gerçekten heyecanlı bir çırpıda okudum. Gerçekten çok zor bir durum.sana ne diyeceğimi çok da bilmiyorum ama ortada bir aldatma var ve bu aldatma öz babanın öz annemi anlatması.Keşke böyle bir duruma hiç şahit olmasaydın. Babanın takip etmeseydin görmeseydin bilmeseydin. Belki her şey senin içinde annen içinde daha iyi olurdu bilemiyorum. erkektir yapar mantığı toplumumuzda çok yaygın bir anlayış olsa da bu erkektir yapar mantığını erkeğin minik kaçamakları için söylerler hiç doğru olmasa da bu duruma dahi bu söz uymuyor.
Belli ki babamla kadın arasında ciddi bir ilişki var. Bu ilişkinin devam edip etmeyeceğini sanırım zaman gösterecek. Sana tavsiyem annenle bu durumu konuşup ne anneni perişan et neden aile yuvanızın yıkılmasına sebep ol.
Bekle bakalım ve bu süre içerisinde babanın takip et. o kadınla olan ilişkisini ispatlayacak belgeler temin et ,video olur fotoğraf olur telefon kaydı veya mesajlaşma olur. bunları bir güzel topla babam Bu ilişkiye devam edip etmiyor mu bu konuda tam emin olacak bir süre bekle. Daha sonra elindeki o belgelerle babanın karşısına geç ve önüne koy. Ve ona de ki o kadını bırak de. Ya da babanla hiç konuşma elindeki o belgeler sende dursun ilerde baban annenle ayrılmaya kalktığında o zaman o belgeleri babanın önüne koyar ve mahkemede delil olarak kullanırsınız. Çok zor bir durum . Bence şimdilik ne annenle ne de babanla bu konuyu konuşma. Bekle bakalım inşallah her şey gönlünce olur

Babam beni şok etmiş durumda annem öğrense ne olur kadıncağız bilemiyorum . sizin dediğiniz de aklıma yatıyor aslında beklemek. Umarım bu kadınla ilişkisi biter. Ama babam hiç bir zaman eski babam olmayacak benim için

Geri