Balık Burcu 2009 Aralık Yorumu

  • Konbuyu başlatan PaSikA
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
aralık 2009 balık burcu balık burcu aralık 2009
Sevgili balık burçları her ay aylık yorumunuzu takip ediyorsanız işte buyrun aralık ayı burç yorumunuz :tik:Kasım ayının 22 sinde Yay burcuna geçen Güneş Aralığın 21’ine kadar bu burçta kalacak. Ve sizi iş kariyer ve zirveyle ilgili hedefleriniz konusunda zorlayacak. Ayrıca ayın 5’ine kadar Yay burcundaki hareketine devam edecek olan Merkür ve 1 Aralık’ta Yay’a geçen Venüs’ten alacağınız etkilerle bu konular sizin için daha önemli hale gelecek.

Aralık ayının ilk haftasında onuncu evinizdeki yoğunluk yüzünden patronlarınız, yöneticileriniz ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde gerginlikler söz konusu olabilir. Ayrıca bu günlerde iletişim sorunları yaşayabilir ve işlerinizde ortaya çıkan karışıklığı önlemekte zorlanabilirsiniz. Üslerinizden gelecek eleştirilere hazırlıklı olmalısınız. Bu arada göstereceğiniz tepkiler yüzünden rakiplerinizin eline koz verebilirsiniz.

Tepkileriniz konusunda daha kontrollü olmaya çalışmalısınız. 5 Aralıktan itibaren Oğlak burcuna geçen Merkür sizi olumlu etkilemeye başlayacak. Sizin toplum içinde görünür olmanızı sağlayacak. Bu dönemde büyük organizasyonların içinde yer alabilir, arkadaş çevrenizde son derece popüler olmanın keyfini sürebilirsiniz. Artan zihinsel faaliyetleriniz ve iletişim becerileriniz sayesinde toplum içinde kendiniz gayet iyi ifade edecek ve ilgi çekeceksiniz. Bu arada kuracağınız iyi ilişkiler sayesinde gelecek planlarınızı gerçekleştirebilme fırsatını da yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz çevreyi etkileyebildiğiniz gibi etkileyici kişilerle de karşılaşabilirsiniz. Böylece aşk hayatınızla da ilgili olumlu gelişmeler yaşama fırsatı bulacaksınız.

Özellikle gelecek hedefleriniz ve sosyal çevreniz konusunda sizi mutlu edecek haberler alabilir, konuşmalarınızla ve fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. 21 Aralıkta Oğlak burcuna geçen Güneş ve 25 Aralık’ta Oğlak burcuna geçen Venüs gezegeni de sizi olumlu etkilemeye devam edecek. Böylece onbirinci evinizde toplanan gezegenler sosyalliğinizin ve toplum içinde öneminizin artmasını sağlayacak.

2 Aralıktaki Dolunay, İkizler burcunda meydana geliyor. Ve bir süre önce evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda başlamış olduğunuz işlerin tamamlanmak üzere olduğunu işaret ediyor. Yeni bir ev veya yuva kurabilir veya eski evinizde bazı tadilatlara gidebilirsiniz. Başlamış olduğunuz işlerden artık sonuç alabilirsiniz. Uranüs gezegeni ise ay boyunca özellikle 10–20 Mart arasında doğan Balık burçlarını sert etkileyecek. Bu etki 2, 8,14 ve 22 Aralık günleri biraz daha fazla hissedilebilir. Uranüs’ten alacağınız sert açı ile ilişkilerinizi ve ortaklıklarınızı ilgilendiren konularda biraz daha başına buyruk ve isyankâr davranabilirsiniz. Fakat yapmak isteyeceğiniz değişiklikler sizi zorlayacaktır. Ani kararlardan sakının. 16 Aralık’ta Yay burcunda oluşacak olan Yeni ay ise Venüs’le birlikte iş ve kariyer konularında yeni adımlar atmanız için size destek ve cesaret verecek.

31 Aralık akşam saatlerinde ay tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma aşk hayatınız ve mutluluk eviniz olan beşinci evinizi harekete geçiriyor. Ay tutulmalarının etkisi altı aylık bir zaman dilimine yayılabilir. Önümüzdeki altı ay içinde, aşk hayatınızdaki değişiklikler sizi daha fazla mutlu edebilir.


alıntı
 

Benzer Konular


Üst