Başak Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir?

  • Konbuyu başlatan TİTAN
TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
başak burcu anneleri nasıl, başak burcunun annelik özellikleri, başak burcu annelerinin özellikleri


Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için başak burcu annelerinin özellikleri hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere....


basak-anne-jpg.30327 Başak Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir? Melekler Mekanı ForumEv işlerine ve hizmete düşkün başak annelerinin ekonomik davranmak doğalarında vardır. Onlar duygusal anlamda da ekonomiktirler ve duygularını açmakta zorlanabilirler. Oldukça titiz olan bu anneler, daha küçük yaşta çocuklarına nasıl davranmaları gerektiğini öğretirler. İyi bir öğretmendirler ama duygularını sıcak bir şekilde karşı tarafa aktarmakta zorlanırlar. Aşırı eleştiri yapmak onların doğalarında vardır keza mükemmeliyetçidirler. Çocuklarına da bu tarz yaklaşımlarda bulunabilirler.

Bir başak burcu annesinin çocuğuna baktığınızda kirli, dağınık ve lekeli hiçbir şey göremezsiniz. Onu bu hayatta en sinirlendiren şeyde onun bu titizliğinin ve özverisinin anlaşılmamasıdır. Halbuki o herşeyi en iyi şekilde düşünmüş ve herşeyi olması gerektiği gibi yapmıştır. Sevgisinin ifade şekli budur. Hizmet etmek… Bu annenin düzenine alıştığınızda, farkedersiniz ki yaptığı herşey doğrudur ve fazla iyidir. Nazik ve her zaman ilgili olan annenizi üzmemeye çalışın.
 

Üst