Basit Kiz Yada Zor Kiz

Cevap: Basit Kiz Yada Zor Kiz

kimse kusura bakmasın erkeklerin basit olduğu ayrı bi konu onu başka bi zaman tartışırız ama şunu söliim bu bnm düşüncem okadar basit çirkin haraketlere sahip insanı bayan olduğundan utandıran kızlar varki bu,,tamam erkeklere çamur atmaya gelince başta gelirim :Do ayrı:D ama bunuda tamamiyle erkeklere yıkmak yanlış ALLAH cahil kızlarımıza bacılarımıza akıl versin (bnce bir bayan herzaman asil ağır zor mesafeli ve kibar olmalı)

Cevap: Ce: Basit Kiz Yada Zor Kiz

aslında benim fikrimce öle bir kavram var..ama şöle söylüyim bence tüm erkekler basit :)
sebebide şu belki bilirsiniz derler ya: bir kadında 9 nefis 1 akıl var ve 1 akılla 9 nefise sahip olur... bir erkekte 1 nefis 9 akıl var ama o 9 akılla 1 nefise sahip olamaz.. başka yorum yapmıyımm heee :zuha:
....................

Cevap: Basit Kiz Yada Zor Kiz

erkeklerin hepsi basit olduğundan öyle bir kavram kullanmıolar yani basit erkek zor erkek die:hhh::hhh::hhh:
ama kızlarda vardır basit olan kız erkeklerin gururuyla oynar aldatır hemde ölümüne sewildiği halde kıymetini bilmez bir sürü kişiyle çıkıp ne istediğini bilmez :)
zor kız ise yalnız 1 veya 2 kişiyi candan seever ,unutmaz elini hemen vermez biras nazlanır yanİ:26:

Farklı Yorum

aslında benim fikrimce öle bir kavram var..ama şöle söylüyim bence tüm erkekler basit :)
sebebide şu belki bilirsiniz derler ya: bir kadında 9 nefis 1 akıl var ve 1 akılla 9 nefise sahip olur... bir erkekte 1 nefis 9 akıl var ama o 9 akılla 1 nefise sahip olamaz.. başka yorum yapmıyımm heee :zuha:

ama kızlardaki 9 nefis olduğu için onlar pek takmaz erkeklerde ise 1 tane şöyle düşünün 9 nefisten 1 i hasar görse pek etkilemez ama zaten 1 nefis var o da hasar görürse zaten çöküntüye uğrar. bunu da düşünebilmenizi beklerdim desem ayıp olur mu

yahu kızlar ben bu basit zor ilişkisini bir türlü anlamadım..tanısır tanısmaz yaklasırsın bu cok cıvık yaramaz diyip ayrılırlar bi sonrakinde tam tersini yaparsın uzak duırmaya calısırsın bu kezde odunmus bana yaramaz diyip ayrılırlar..kadının karmasık oldugunu soyleyen erkekler size soruyorum siz cok mu netsiniz??

bence basit kız zor kız degilde..insan olarak degerlendirsek..her iki cinstede basit zor vardır..ama bizim kültürümüzde kadınların basit olanı pek kabul görmez ve hemen dikkat çeker yani erkeklerde dikkat çekmiyor

Basit kızlar ne yazık ki var arkadaşlar.Kariyer ve parayı ararlarken hırslarına fazlasıyla kapılıp basitleşebiliyorlar maalesef.

basit kız hemen kanan ve erkeğin her istediğini kabul eden kızdır.

zor kız ise , erkeğin her istediğine tamam demeyen , güçlü karakterli kızdır.

tabiki zor kız olmak en iyisi , erkek biraz sürünmeli ki kızın değerini anlasın .

Geri