A

ahbebegimah

Forum Okuru
Bebeğini emziren anne arveles kullanabilir mi ?

Bebeğini emziren kadınlar arveles kullanabilir mi ?

Kızlar herkese selamlar acayip bir baş ağrısı çekiyorum. Bende ne zaman yağmur yağacak gibi olsa kas ağrılarım artıyor ayaklarım da ağrıyor. 4 aylık bebeğim var bebeğimi emziriyorum emziren bir anneyim. Acaba bebek emziren anneler arveles hapı kullanabiliyor mu bana diğer haplar yaramıyor bunu kullansam ne olur acaba gerçekten migren ağrısı beni benden aldı baktım hava durumuna yağmur da var aynen dediğim gibi ne yapayım bişey olur mu çok fenayım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım.

Öncelikle geçmişler olsun çok büyük bir sıkıntı doktorların dediği şey ki kendi doktorumdan biliyorum sadece arveles değil içinde parasetamol olan parol dahil hiç bir ağrı kesicinin kullanılmamasını istiyorlar ama ağrı çekiyorsunuz. Yani doktorunuzla görüşün gerekiyor ise karanlık bir odada kalın bebeğinizle migrene iyi gelecektir.

Yukarıdaki konuya da baktığımızda kullanılmasını kesinlikle önermiyorlar. Ama baş ağrısından kurtulmalıyım da diyorsan son çare olarak doktorunu ara hayatım ne kullanayım de seni yönlendirecektir. Geçmiş olsun. Bu migren belası ve yağmurlu havalardaki baş ağrısı boyun ağrısı malesef bende de var. :(

Geri