Bebek istiyorum korunmuyoruz hamilemiyim

Bebuca

Yeni Üye
Üye
Bebek istiyorum korunmuyoruz hamilemiyim
Merhaba 2 yıllık evliyim ve çok bebek istiyoruz eşimle 3 aydır korunmuyoruz bu ay reglim ayın 17 snde başladı tamamen kahverengiydi ve 22 sinde bitti. Ayın 24 25 26 ve 28 inde beraber olduk internete göre yumurtalama zamanım bugün ama bn karnımda kasıklarımda 3 4 gündür ağrı hissediyorm ağır kaldırınca kıramp giriyo gibi oluyo karnıma. Acaba psikolojikmi diyorm ama hamilelik olsun diyede çok dua ediyorm.bana yardımcı olur musunuz kafayı yemeden

ikinizde de bir problem yoksa yapılacak şey yumurtlama günlerinde gün aşırı birliktelik yaşamak hamilelik olasılığınızı kuvvetlendirecektir. Bazı istediğimiz şeyler ha deyince olmuyor 4-5-6 yıl aylarca bekleyenler var sizin ümidinizi kırmak gibi olmasın ama bu söylediklerim kafanızdan bazen bebek düşüncesini atmak gerekiyor, herşeyi akışına bıraktığınızda kendiliğinden oluyor bu tür şeyler..

Bnde çok kafaya takan biriyim o yüzdende sanırım hep olumsuzluk yaşıyorum bide kafamdan atmaya çalışsamda bişe beni sürekli hamilelik gebelik bebek itiyo bunlara

Üzülmeyin, kadınların tamamında bu takıntı durumu vardır. Daha olmayan bir tanesine rastlamadım :D:D Umarım en kısa sürede istediğiniz bebişe kavuşursunuz. Aramıza hoş geldiniz :)

Bnde çok kafaya takan biriyim o yüzdende sanırım hep olumsuzluk yaşıyorum bide kafamdan atmaya çalışsamda bişe beni sürekli hamilelik gebelik bebek itiyo bunlara

Biraz rahatla biraz oluruna bırak olur mu :) Bu arada iki kere aynı mesajınız yayınlanmış birisini kaldırdım bilginize...

Geri