Bebek Özlemi Ceken Meleklerim Buraya Yazilin Toplu Tefriciye Okuyalim size

Aynenn mavı kelebek haklı siz zaten tefrıcıyye sırasındasınız hep beraber okuyorduk ama sız bılırsınız :d

peki neden hepsine bir okumayalim o zaman niyet bir ise kizlar sira kimdeyse onun ismide yazilsin hepisinie topluca okuyalim.... Mavim Meta diyordun degilmi suan okunuyormu onunki yoksa daha baslanmadimi? Bildigim kadariyla fronunki bugün bitecek... Yani baslanmamis olmasi gerek... Tabi Metayadada razi ise ama eger baslanmadiysa Metaninkinide buraya katalim iste.. O tefriciye sirasi baskasina kalsin baska niyeti olana... Bebe isteyenlerininkini burda toptan okuyalim.. Karar sizin

kendın bılırsın smı ama ben oraya yazarım cunku metan ben sehır dısına cıkıcam dedı gerek yok ıkıncı bır tefrıceye bana gore ama sız burda okumak ıstersenızde karısmam yanı kendınız bılırsınız hem hepsıne nasıl okunacak herkezın kafası karısısr o nasıl olur ben bılmem kım kıme ne kadar okumak ısterse bence olmaz neyse sız bılırsınız :D:D

benimki sadece melekler icin bir öneri canim, hepsi bebek icin tefriciye okuyor ve herkes herkese dagitiyor o zaman hepsi bir olup birlikte okusunlar, bizde yardim edelim... öbür topikde kim ne diliyor hangi sirada bilmiyorumki ben mavicim chatte sordum ok denildi bende acayim dedim konuyu... eylülde sagolsun bende duamizi okurum dedi...

kızlar isim toplanana kadar zaten biter metanınki neden taktınız bukadar anlamadım bukadar germeyelim metana okuyalım buraya yazılan isimler bitincede toplu okuyalım 2 güne biter daha sonra sıradan devam ederiz akışına bırakın kızlar bukadar yorum yapıp birbirimize yüklenmeyelim herkes bebek için dua ediyor ki smi zaten hamile bize yardım için açtı

kızlar neden gerek durup bi terficeye sayfası acıtınız bilmiyorum ordada gayet güzel bi sıra vardı ve sırası gelene soruluyodu ne için okunuyo gyette güzel işliyodu ama burdan devam edicekseniz bişey diyemem benimki başlandı ve ben şu an hangi sayafdan takip edicem ben karışıklık olucak ama sorun olucaksa ben kendimi okurum tek başıma diğer lisetyi buraya taşırsınız ama gerekcekten anlam vermedim yeni bi sayfa acmanıza

ay varya kizlar hepiniz bebek icin okuyorsunuz bunu topluca yapin diye actim acmadan öncede sordum chatte size... yaziyorum anlamiyorsunuz.... ne diyeyim daha... ben size.....

Ya iki yerdede devametsin ne kadar cok o kadar iyi tamam oradada sırayı bozmayalım okuyalım bence buradada burada aman 100 fazla 1000 fazla amac aynı bebek ve benim Rabbimden tek dileğim herkese versin Allahım hayırlı bi evlat çekenin halinden çeken anlar bizi bizden iyi kimse anlayamaz ne dost ne arkadas en iyi biz anlarız ve ne kadar birleşirsek ne kadar birbirimizede dua ve merhamet edersek Rabbimde bize o kadar yardım eder ben buna inanırım yemin ederimki bu dualar kime faydalı olursa kim mutlu olursa olsun onun kadar bende sevinicem benim bütün dualarımda sizde varsınız sizin bütün dualarınızda bende olmak isterim bunlar bahanedir aslında kelime sadece aracıdır yüreklerimizin icini bilir Yaradan ne olur sadece birbirimize duaedelim yeter

Benzer Diğer Konularımız !

Geri