Bekledigimden 4 gün önce adet oldum normal mi

esra12345_

Üye
Üye
Bekledigimden 4 gün önce adet oldum normal mi

Beklediğinden Önce Adet Olanlar Erken adet olanlar erken adet oldum bu normal mi ?

Hepinize merhabalar. onceki adetlerim 4 kasim, 4 aralik. 30 aralik tarihinde korunmali ve bosalmasiz bi iliskim olmustu. 2 ocakta adet oldum, bir daha iliskim olmadi. 31 ocakta diger adetimi oldum ve normalden kisa surdu. ilk 3 gun yogundu fakat sonra asiri azaldi ve bitiminin hemen ardindan akintim basladi. erken yumurtladigimi dusunuyorum. kullandigim uygulama yumurtlama icin 14 subat’i gosteriyodu ama ben 11’inde yumurtladim belirtilerimden de eminim. o gun vucut isimda artis, kasıklarimda cok hafif agri vardi ve akintimdan net anlasiliyodu zaten. o gunden sonra da akintim azalmaya basladi. uygulama 1 mart’i regl olarak gosteriyodu ama ben 25 subatta yani dun regl oldum. erken oldugu icin sasirdim fakat sonra yumurtlamadan 14 gun sonra adet olundugu aklima gelince tam gununde oldugumu dusunuyorum. boyle olmasi normal mi ? daha oncesinde boyle bi sey yasamamistim bir sorun yoktur umarim normalde dongum 29 gun ama bu en son ki adetimin az olmasi hem de yumurtlamanin erken olmasiyla daha oncesinde adet olmam mantikli geldi sizce de oyle mi yardimci olursaniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar Esra,

Hayatım bun durumu heralde ilk kez yaşıyorsun. Hiç ilaç kullandın mı ? Yani adetinin döngüsünde sıkıntı çıkartacak ani üzülmeler içerlemeler takıntılar kavgalar, yani normal rutin hayatında psikolojik olarak bir değişiklik oldu mu ? Hiç ilaç vs kullandın mı ? Artı tam olarak yumurtlama gününün tespiti için yöntemlerin doğrumuy du bu arada aşağıdaki konuyu incelemeni tavsiye ediyoruz.

Görünüşe göre bir şey erken şekilde adet olmanı tetiklemiş. Hamilelik zaten olmadığı ortada. Ama normal bir durum olarak görüyorum. Ara ara biz kadınların regl tarihlerinde sapmalar meydana gelmiyor değil. Bu durumu en iyi sen bileceksin hayatım. Mantık dışı bir şey de yok normaldir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Merhabalar Esra,

Hayatım bun durumu heralde ilk kez yaşıyorsun. Hiç ilaç kullandın mı ? Yani adetinin döngüsünde sıkıntı çıkartacak ani üzülmeler içerlemeler takıntılar kavgalar, yani normal rutin hayatında psikolojik olarak bir değişiklik oldu mu ? Hiç ilaç vs kullandın mı ? Artı tam olarak yumurtlama gününün tespiti için yöntemlerin doğrumuy du bu arada aşağıdaki konuyu incelemeni tavsiye ediyoruz.

Görünüşe göre bir şey erken şekilde adet olmanı tetiklemiş. Hamilelik zaten olmadığı ortada. Ama normal bir durum olarak görüyorum. Ara ara biz kadınların regl tarihlerinde sapmalar meydana gelmiyor değil. Bu durumu en iyi sen bileceksin hayatım. Mantık dışı bir şey de yok normaldir diye düşünüyorum.
biraz stresliydim bu aralar bi an once adet olmak istiyodum zaten ama olmak icin hic bi sey yapmadim. herhangi bi ilac vs hic bi sey kullanmiyorum. kendiliginden oldu ve dedigim gibi normalde yumurtlamam gereken gunden 3 gun once yumurtladigima cok eminim ve tam o yumurtlama tarihininin ustune 14 gun ekledigimiz zaman zaten adeti aslinda olmam gereken gunde olmus oluyorum. 11 subat yumurtlama 25 subat adetim. yumurtlamam neden erken oldu bilmiyorum ama bi onceki adetim kisa surmustu o yuzden olabilir diye dusunuyorum. ustune gorme dedigimiz sey nasil oluyo bi de onu ogrenmek istiyorum ped kullanma ihtiyaci vs oluyo mu

Merhabalar Esra,

ayrica evet ilk kez yasiyorum hem uzuntu hem stresim cok fazlaydi bu aralar belki o da etkilemis olabilir ama en mantikli aciklamasi yumurtlamanin erken olmasi bence 14’unde olmasi gerekirken 11’inde oldu cunku ve dolayisiyla da adetim de one geldi

Hayatım işte stres durumu adeti değiştirir sizinkisinde kaç gün sürdü adet bilmiyorum ama yerleşme kanamasında bir maksimum iki gün pedi doldurmayacak şekilde çok az olur aşağıdaki konudan ayrıntıya bakabilrsin hayatım.

Hayatım işte stres durumu adeti değiştirir sizinkisinde kaç gün sürdü adet bilmiyorum ama yerleşme kanamasında bir maksimum iki gün pedi doldurmayacak şekilde çok az olur aşağıdaki konudan ayrıntıya bakabilrsin hayatım.

benim adetim yogun yani gece icin olan pedlerden kullaniyorum ve ped doluyo ayrica leke seklinde degil bildiginiz kanama yani renk olarak silince falan gelen parlak kirmizi fakat ped emdigi icin tabi cok oyle koyu durmuyo kasık ağrim falan da var bunun yerlesme kanamasi olmasinin mumkunati yok degil mi

benim adetim yogun yani gece icin olan pedlerden kullaniyorum ve ped doluyo ayrica leke seklinde degil bildiginiz kanama yani renk olarak silince falan gelen parlak kirmizi fakat ped emdigi icin tabi cok oyle koyu durmuyo kasık ağrim falan da var bunun yerlesme kanamasi olmasinin mumkunati yok degil mi
Selamlar hayır hayatım sana linkide attım yerleşme kanaması böyle bir şey değildir siz normal şekilde adet oluyorsunuz.

Geri