ben fal baktirmak istiyorum diyenler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yuh ama ya ne saçma sorular soruluyo ben nezamn hamile kalcamm buda sorulurmu ama

ama kendi kendine bahkınca gercek olmazki fal bir baskası bakınca gercek oluyor kendin acınca imkansiz cıhması öyyle duydum:(

kapris banada bakarmısın acabaa sakıncası yohsa bende sevdigim kişyile ayrıyım bir araya gelebilecekmiyim hissini söylermisin bana:(

9

ben aslında 17 mayıs yani boğa burcuyum ama kimlik kartımda 27 mayıs ikizler eşim boğa burcu ewliliğimiz çok kötü güdüyor we ben kpss sınavına hazırlanıyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz.

Mrhaba en bu sitenin yeni üyelerindenim.Handan hanımı duydum anvcak bakabileck hislei kuvvetli başka üyelerimiz de varsa neden olmasın?Ben de baktırmak isterim

kapris soruda benden olumlu veya olumsuz söylersen sevinirim

Ben 3 ay önce 2yıllık bir birlikteliğimi bitirdim daha doğrusu o bitirdi evllik teklifine cevap vermediğim için evlilik teklifine evet demek istiyorum ama bi türlü diyemiyordum ama hayırda diyemiyordum ikisinide demedim bitti ilerde özgüre hayatımda bir yer varmı evllik gibi çünkü ben hazır olmadan beni mutlu edeceğine inanmadan evet demem ona oda benden ya evet ya haayır cevabı bekliyor cevap yoksa görüşmüyoruz dedi öle işte sen ne düşünüyorsun nasıl bir durum sence özgürmü olacak evllik .hayatımda yoksa başka birimi ne hissediyorsun bana yazabilirsen sevinirm burdanda bakacağım ama mail atarsanda çok sevinirim şimdiden teşkürler
mail adresim :

sende soruyu bi güzelce sorup sonrada handanca var başkasına ne hacet demişsinnn:puha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri