Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

  • Konbuyu başlatan PaSikA
  • Etiketler
    sevgilim
PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir.

Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış çiçekler gibi solabilirler. Aynı şeylere ihtiyaç duyduğunuz için birbirinizi iyi anlarsınız. İkinizde evi, aileyi her şeyin üstünde tutarsınız ve çok iyi anne-baba olursunuz.

İkiniz konuşmadan bile birbirinizin duygularınızı anlayabilirsiniz. Şefkatli bir bakış yada nazik bir davranışla anlaşabilirsiniz. İkinizin de yöneticisi Ay'dır. Bu yüzden ruh haliniz sık sık değişebilir. Aynı anda karamsarlığa kapılırsanız birbirinizi teselli edemezsiniz. Bu ise bu kadar uygun bir eş için ödeyeceğiniz küçük bir bedel olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise geçmişe olan bağınız olacaktır. Yengeçler bugünden şikayetçidirler, geçmişe özlem duyarlar ve hatıraları ile yaşarlar. Birinizin önceki evliliğinden bir çocuğu varsa onunla ilgilenmekten diğer Yengeci ve çocuklarını ihmal edebilir. Bu da hassas diğer Yengeci incitebilir.

Yatakta ikiniz de tatlı, yumuşak ve ilgilisiniz. Birlikte dünyayı yerinden oynatabilirsiniz. Su elementleri beden dilini, yüz ifadelerini çok iyi algılarlar. Onun için yatakta hayranlığınızı, mutluluğu ve aşkı çok iyi ifade edebilirsiniz. İkinizin de sezgileri başkalarının düşüncelerini okuyacak derecede gelişmiştir.

Yoluna gül yaprakları serpin ve duygusal Yengece aşkınızı ilan edin. Sizin için en iyisi o olabilir.
 
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
yengec kendi burcundan olanlada cok iyi anlasır ama benim favorim akrepppp
 
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Cevaplar
PaSikA Yengeç Burcu 1
PaSikA Yengeç Burcu 8
PaSikA Yengeç Burcu 0
PaSikA Yengeç Burcu 3
PaSikA Yengeç Burcu 0
PaSikA Yengeç Burcu 0
PaSikA Yengeç Burcu 0
PaSikA Yengeç Burcu 1

Benzer Konular


Üst