Benim Sevgilim Bir Odun

Her istediği olacak ! Senin bir isteğin olursa çok beklersin. Yorumumu kopyalayıp yapıştıracağım hatta ona. Çünkü o bildiğin odun ! Bugün beni iki kez ağlattı ! bana özel olduğunu söylediği şarkıalrı dineltirken başkalarıyla yazışıyordu.

Erkek arkadaşım bana sadace gece mesaj attı, üstelik sevgililer günün kutlu olsun yazmıştı. Sanki şeker bayramımı kutluyor. Ama face baktımda millet döktürmüş. Eeee diyorum odun, benim boş kafama vurmak içinmiş.

Erkek arkadaşım bana sadace gece mesaj attı, üstelik sevgililer günün kutlu olsun yazmıştı. Sanki şeker bayramımı kutluyor. Ama face baktımda millet döktürmüş. Eeee diyorum odun, benim boş kafama vurmak içinmiş.
:puha:siz çok yaşayın ya sanki şeker bayramı kutluyor:puha: keşke sizde ona kandil mesajı yollayaydınız

benim kocişim bir odun çünküüüü

yeni bir şey alsam farketmiyoo gözünün içine sorarcasına günlerce aynı şeyi giyiniyom neden sonra farkediyo aa cnm bunu nerden aldın

kilimciden aldım hödük odunnn:sinir::bangin:

giciklar ya hepsi ayni,benimki gecen sene sevgililer günde aldigi kolyenin aynisini 3ay sonra olan dogum günüdede aldi...ne dersiniz siz buna ,lütfen hersey serbest istediginizi söyleyebilirsiniz....

Benim nişanlım odunların kralı... En başta önde gideni... Özel günleri hayırlamaması ayrı o konuya hiç girmiyorum.bir kız arkadaşıyla kafede oturuyordu onların yanına gittim. oturdum. onlar kahve içmişler bana ne içersin bile sormadı allahtan garson geldi siz birşey alırmısınız dedide bir çay ısmarladım kendi kendime tabi ben çay diyince bizim odunda karşısındaki kıza bizde alalım dimi dedi. bunun üstüne birde vedalaşırken bir sorun yaşadık kızı dolmuşa kadar geçirmeyi düşündü ama aynı zamanda beni ıssız yoldan gideceğim yere yanlız göndermeyi de iyi bildi. Gelde kızma tam odun. birde üstüne üstülük gideceğin yere vardın mı diye bide sonra arıyo üstüne üstelik birde vardım diye aramadım diyede azar işitiyorum sizce ben suçlumuyum... ?

bence nisanliysan henüz evlenmediysen bir kere daha düsün,sonrdan eyvah deme.cünkü evlenince geri dönmesi zor....

ben nedense bir odunluğunu görmedim daha yanımdayken cok mükemmel biri doğum günümde bana çiçekkkk yolladııııııııııı ama!
ben olmadan dedıdıklerıne gore tam odun agac kalas ne varsa herbişeydenmiş aklı sıra enimyanımda hamurlaşıo :)

aşkım bır orman dahii olsa onu cokk sewiorummmmmmm
sanlisin canim,öffff yaaabizde niye yokkkkkk

Geri