Beraber zayıflayalım melekler

Aşkım yaaa bu sefer bozmak yok tamammı canım.. bi ara herkes banada aynı tepkileri veriyorlardıı aa cok kilo almıssın gorusmeyelii.. canım sen baya bi kilo aldın sankii.. hatta uzun zamandur gorusmediğim arkadasım bana dogum felanmı yaptın bu ne kilolar kız demiştiii.. azmettimmm aylardırrrr bırakmadım diyetii ve sonuctaaa sabrın meyvelerini yiyorrumm.. gercii tam hedefime ulasmadım amaaaa yinede baya ilerledim maşallahh....

Aşkım yaaa bu sefer bozmak yok tamammı canım.. bi ara herkes banada aynı tepkileri veriyorlardıı aa cok kilo almıssın gorusmeyelii.. canım sen baya bi kilo aldın sankii.. hatta uzun zamandur gorusmediğim arkadasım bana dogum felanmı yaptın bu ne kilolar kız demiştiii.. azmettimmm aylardırrrr bırakmadım diyetii ve sonuctaaa sabrın meyvelerini yiyorrumm.. gercii tam hedefime ulasmadım amaaaa yinede baya ilerledim maşallahh....

:) hehe bana doğum yapmayı geç hamile misin diyolar bebeğim yaa :)Ben de azimliyim bi de çalışmaya başlıyorum o koşuşturmaca da baya iyi gelcek bana sen kaç oldun bu arada meleğim...

Ohoooo iyice saldım ben yaa bu günlüğe başladığımda 74 kiloyken şimdi 82 kiloyum.Nasıl diyet ama .:D

Tekrar başkıyorum ,azimliyim,kararlıyım..

Bunu hep dedim ama bu sefer kesin kararlıyım.Hani diyeti ilk bir hafta bozmassan gerisi gelir ya.Bu kritik bir haftada bakalım ne olacak.

İlk olarak ne kadar yanlış olduğunu düşünsem de şok dyet uygulayacağım.Hedefim 4-5 kilo vermek...

https://www.meleklermekani.com/diye...tes-diyeti-bir-haftada-5-kilo-denenmistr.html

Bu diyeti uygulayacağım meleklerim.Bakalım nasıl sonuçlar alacağız.

İsteyen arkadaşlarım bana katılabilir.Diyet arkadaşı arayanlar vardı onlara da yardım olur böylece...

Ohoooo iyice saldım ben yaa bu günlüğe başladığımda 74 kiloyken şimdi 82 kiloyum.Nasıl diyet ama .:D

Tekrar başkıyorum ,azimliyim,kararlıyım..

Bunu hep dedim ama bu sefer kesin kararlıyım.Hani diyeti ilk bir hafta bozmassan gerisi gelir ya.Bu kritik bir haftada bakalım ne olacak.

İlk olarak ne kadar yanlış olduğunu düşünsem de şok dyet uygulayacağım.Hedefim 4-5 kilo vermek...

https://www.meleklermekani.com/diye...tes-diyeti-bir-haftada-5-kilo-denenmistr.html

Bu diyeti uygulayacağım meleklerim.Bakalım nasıl sonuçlar alacağız.

İsteyen arkadaşlarım bana katılabilir.Diyet arkadaşı arayanlar vardı onlara da yardım olur böylece...

canim diyet programinizi okudum yoyo efekt inisli çikisli al ver...
kolayi var güzel melekler ilk basdan kafanizdan diyeti silin!

zayiflayaçaksiniz:
1. tektarafli yemekle olmaz ! bütün sebzelerden meyvalardan faydalanaçaksiniz!

2. günde en az 2-3 litre su sekersiz çay vs..yesil çay (yag yakmaya yardimci), isirganotu (vücudaki fazla sulari alir),

3. bol yürüyüs , hareket spor, mekik çekmek vs.

4. elmasirkesi suyla karisik 1 tat.kas. bal (açikdikça için faydali)

5. geçeleri yatmadan önçe bir kase sade yogurt (özelikle göbekdeki yaglari yakiyor)

6. hamur isinden uzak durun...beyaz ekmek yerine çavdarli ekmek , kepekli ekmek, kuru ekmek vs..

7. bazen açlik hisi olunça önçe su için susamis da olabilirsiniz açlik hisi gider..

8. her firsata merdiven çikin inin..

9. hergün tartilmayin kilo degil vucutdaki yag orani da önemli...ayda bir yeter...

10. en önemlisi kafadan diyeti silin, kendinize sayiflayacam baskisi yapmayin ise yaramz... herseyi yiyin dengeli yiyin spor yapin kilolar kendiiliginden gider yavas gider ama kaliçi olur :)

kolay gelsin..

O zaman ben tekrar geldim hem de bomba gibi geldim. hadi zayıflamak isteyen kim varsa katılsın bana. Diyeti bozanı mahfederim :D

Bu gün benim ikinci günüm. Bana katılmak isteyen varsa eğer buyursun boyunu kilosunu ve hedefini yazsın beraber zayıflayalım..... yupis yupis

selam kızlar bende sızdenım 50 kılodan bır anda vucudum ödem topladı ve 68 700 e cıktım doktora gıttım yedıklerımden kısarak 1 haftada 1.5 kılo verdım dunde spor merkezıne gıtmeye başladım bakalım artık sauna felan ınş. verıcem hedefım 3 ayda 50 kg ınmek ınş. olur bakalım sıze uyguladıgım dıyetı yazayım
sabah: dıyet sekerlı çay 5 zeytın peynır haşlanmıs yumurta
ara: elma veya herhangı meyve
ögle: sebze yemegi yogurt salata
ara:meyve ve ıkı fıncan yeşil çay ve kırazsapı ve mısır puskulu
akşam: çorba salata sebze yemeği
aslında tavuk balıkda var tabı değişmelı yıyıyorsunuz gundede 2,5 lt su ıcıyorum çarsamba basladım spora bakalım haftaya çarşamba tartılcam bır haftada ne kadar vermişim azımlıyım memlekete gıdıcem cunku herkes kılomdan bahseder emınımde ama en onemlısı hayatım boyunca bu kadar kılo almamıştım ınş verıcem

selam kızlar bende sızdenım 50 kılodan bır anda vucudum ödem topladı ve 68 700 e cıktım doktora gıttım yedıklerımden kısarak 1 haftada 1.5 kılo verdım dunde spor merkezıne gıtmeye başladım bakalım artık sauna felan ınş. verıcem hedefım 3 ayda 50 kg ınmek ınş. olur bakalım sıze uyguladıgım dıyetı yazayım
sabah: dıyet sekerlı çay 5 zeytın peynır haşlanmıs yumurta
ara: elma veya herhangı meyve
ögle: sebze yemegi yogurt salata
ara:meyve ve ıkı fıncan yeşil çay ve kırazsapı ve mısır puskulu
akşam: çorba salata sebze yemeği
aslında tavuk balıkda var tabı değişmelı yıyıyorsunuz gundede 2,5 lt su ıcıyorum çarsamba basladım spora bakalım haftaya çarşamba tartılcam bır haftada ne kadar vermişim azımlıyım memlekete gıdıcem cunku herkes kılomdan bahseder emınımde ama en onemlısı hayatım boyunca bu kadar kılo almamıştım ınş verıcem

Canım teşekkürler bilgi için bir liste yapacağız kilo yaş boy hedef kilo yazarsan seni de ekleyelim listeye.:)

İsim................Yaş.........Boy............Kilo............Hedef
HaYaL.............24..........1,65............81.................49
Ariza...............24..........1,58............59.................50

Zayıflamak isteyenler hadi kızlar katılın bize.

Geri