Beta hcg test sonucumu yorumlayabilir misiniz? İçim içimi yiyor. :/

Roştiya

Yeni Üye
Üye
Beta hcg test sonucumu yorumlayabilir misiniz? İçim içimi yiyor. :/

Beta hcg test sonucumu yorumlayabilir misiniz? Bhcg test sonucu değerlendirme

Selamlar. 9 Temmuz’da korunmasız geri çekilmeli ilişkim oldu. 17 Temmuz beklenen regl zamanımdı ve ben 17 gündür regl olmuyorum. Bu süreçte regl gecikmemim 10. Gününde beta hcg değerim < 0,100 çıktı. 4 tane idrar testi yaptım negatif. Dün yine beta hcg testi verdim. İlişkinin üstünden 23 gün geçmişti, regl gecikmemin de 16. Günüydü test sonucum da < 0.2 çıktı. Bu sonuçlara göre kesinlikle negatif midir sonuç? Dün peçeteye sildiğimde pembe gibi akıntılar gördüm dedim artık sökülüyorum ama hâlâ adet olmadım. Bekarım ve hamilelik durumu endişelendiriyor.. Bhcg testi sonuç değerlendirme yorumu yapabilir misiniz ?

Selamlar hayatım tabiki kandan yaptırdığın beta hcg bhcg kan değeri testi sonucunu değerlendirmek isteriz tabiki öncesinde sana bazı bilgiler vermek isteriz. Bu yaptırdığın testin sonucu yüzde yüz doğrudur ve yanılma payı asla bulunmamaktadır. Bu testin sonucuna göre sen %100 hamile değilsin.

Hemen aşağıdaki konudan da değerlerin ne anlama geldiğini daha öncesinde yazmıştır bak öğren bitanem.

Geri