bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen!!!!

Fundacım konuyu yeni gördüm canım..Sanırım akşam sana yardımcı olabilirim..Oğluma sorar bakarız canım.Umarım yardımcı olabiliriz tüm sorunlarına...

Mutlucum avukata ne kadar verirsin senden ne çıkar bu konuda bir bilgim yok ama senin bu zamana kadar alamadığın nafakaları alabilirsin bunu biliyorum. Bir arkadaşımda boşandı eşi 5 yıldır nafaka ödemiyordu kız mahkemeye başvurdu ve eski eşinin aylığına el koydular bu zamana kadar alamadığı nafakayıda toplu olarak aldı.

Hakkını ara canım Allah yardımcın olsun

Canım mutluluğum benim bu konuda pek bilgim yok ama peşini bırakma hakkın olanı al şimdiki ailesine nasıl bakıyorsa sanada aynı şekilde sahip çıksın ve hakın olanı versin...ALLAHIM yardımcın olsun inş bulursun geçmiş yılların hesabını sorar hakın olanı sonuna kadar alırsın.
DUALARIM SENİNLE CANIM....güzel haberlerinide bekliyorum ALLAHIM gönlüne göre versin...:kiss:

çok teşekkür ediyorum hepinize.çok saolun,iyiki varsınız...

vijdan abla msjını bekliyorum.

Canım hakkını araman cok güzel.. asla hakkından vazgecme .. annecigin kendi hakkından vazgecmiş sen bari hakkını koru.. baba olmak kadına tohum atmakla olmaz..
Allah yardımcınız olsun canım..

baro sana avukat veriyo canım hemde ücret almıyolar biliyorum bence oraya başvur onlar sana neler yapılabileceginide anlatır hakkını sonuna kadar ara derim bende inşallah herşey istegin gibi olur

Canım nerde oturduğunu bilmiyorum..Bulunduğun yerde baroya başvur.Ücretsiz avukat veriyorlarmış.Ayrıca son on yılın nafakasını alabiliyormuşsun zaman aşımı nedeniyle sigortanın bağlandığı tarihe kadar..

Kolay gelsin canım...

tanıdık bir avukat bulduk,saolsun annemin eşi araştırıyor,tek başıma beceremem diye düşündüm açıkcası,ne nerede hiç bir bilgim yok,yardım istedim araştıracağını söyledi.hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum destekleriniz için.

Geri