Melekler Cafe

melekler Cafe üzerinden her türlü sıkıntıyı hobiyi problemi paylaşabilir yaptığınız her türlü zaman geçirtebilecek şeyleri yazabilirsiniz kafanıza göre bölüm

Nostaljik Videolar

Nostaljik eski youtube ve diğer kaynaklardaki videoları bulabilir, paylaşabilir eskiye dönebilir hey gidi gençlik hey diyebilirsiniz.
Konular
76
Konular
76
ceydaarcada
  • ceydaarcada

Yıkama Yağlama Servisi :)

Canınmı sıkkın ? Moralin mi bozuk ? Pohpohlanmaya ihtiyacın mı var ? Buyrun Sizi yıkayıp yağlayalım pohpohlayayım :))) Hadi durma yaz yıkama yağlama servisi devreye girsin.
Konular
73
Konular
73
L
  • leylaklar

Eski Okul Anılarınız

Heeeey gidi günler heeey, eskiden ben okuldayken, bigün öğretmen :)) anılar arkadaşlar hadi paylaşın geçmişi hatırlayalım
Konular
185
S
  • Selinssu

Melek Oyunları

Buradan Şiirsel atışma, kündeye yatma , çamur atma yapabilirsiniz. Lütfen Maksadı aşan cümleler kurmayın banlanmayın ! Hadi melek oyunlarına başlayalım.
Konular
449
Konular
449
C
  • Ceyhun

Yaramaz Çocuklarımız

Afacan hatta çağın ismi ile hiperaktif çocuklarımızın anıları paylaşımları, yaramazlıkları ile ilgili hikayeler ve aşmak için yaptıklarınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz
Konular
39
Konular
39
L
  • lacmira

Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )

Bu bölümden, henüz doğum yapmamış hamiş meleklerimiz, doğmamış çocuklarına duygularını yazabilir, doğum yapmış olanlar, çocuklarının resimlerini atabilir, duygu ve düşüncelerini yazabilirler. Burası HAMİŞLERE ÖZEL bir bölümdür.
Konular
29
Konular
29

Haftanın Konuğu

Haftanın konuğu başlığı altında ünlüler ve sanatçıların yapmış olduğu röpörtajları bulabilir kendilerine sorularınız var ise yönlendirebilir, sorabilrisiniz
Konular
36
Konular
36
Uzman SühaN
  • Uzman SühaN

Hayal Dünyası

Hayat etmenin önemini belirten yazılarınız, hayalleriniz hayatlarınız hakkında paylaşmak istediklerinizin tamamını bu bölüm üstünden bizlere gönderin
Konular
69
Konular
69

Dert Köşesi

Bir derdim var dertleşmek istiyorum diyenler için kayıt olmadan yazabilecekleri, gerçek isimlerini kullanmadan rumuz belirterek giriş yaptıkları bölüm
Konular
973
Konular
973
Q
  • QWXJ 64

Özel Günleriniz

Özel günlerde neler yapılabilir hangi hediyeler alınabilir Hediye seçenekleri kullanıcılardan gelen komik ve ilginç ürünleri bu bölümden yazıyoruz
Konular
357
Konular
357
Sevimli cadı
  • Sevimli cadı

İtirazım Var Asabiyim Ben

İtirazınız mı var ? Tamam da neye kime nasıl bir itiraz bu ? Anlatın kayıt olmadan yazın gönderin bizler yayınlayalım itirazınıza itiraz edelim hadi bakalım
Konular
162
Konular
162

Mersi Şekerim

Teşekkür ediyorsun ama neye teşekkür ediyorsun meleğim ? söyle bakalım kim ne yaptı kime ne yaptın da ona teşekkür ediyorsun ?
Konular
56
Konular
56
C
  • ceydafigen18

İtiraf Ediyorum

Kadınlartan itiraf zamanı, neyi itiraf ediyorum, neyi yaşadım, özel itiraflarınızı komik itiraflarınızı bu bölümden kayıt olmadan da bize gönderebilirsiniz.
Konular
227
Konular
227
Sevimli cadı
  • Sevimli cadı

Bi Dakka Acayip Bi Fikrim Geldi :)

Fikirler, öneriler hadi bakalım paylaş fikrini ;) bir konu hakkında bir fikrin var ise doğru yerdesin hemen fikrini paylaş diğer katılımcılara ulaş
Konular
76
Konular
76

Anket : 100 kişiye sorduk

Kullanıcı anketleri, kullanıcılara yapılan anketler ile yöneltilen sorular ve bu sorulara verilen cevapların soruların bulunacağı bölüm burası
Konular
805
Konular
805
M
  • Melisa 17

Zeka Soruları

Komik ve akıl yedirten zeka soruları bilmeceler enteresan zeka soruları tubitak zıpır fizik ve her türlü zeka sorularını sor cevapları bul paylaş
Konular
298
Konular
298
Moss
  • Moss
Bilge Gökçen
  • Sabit
  • Bilge Gökçen
2 3
Cevaplar
46
Görüntüleme
8K
*MeleK*
*MeleK*
SadmiN
Cevaplar
36
Görüntüleme
9K
iremsuyum
iremsuyum
@şK_MeLeĞ!.
Cevaplar
18
Görüntüleme
10K
Seda Çelik
S
Uzman SühaN
Cevaplar
2
Görüntüleme
12K
Seda Çelik
S
A
Cevaplar
4
Görüntüleme
103
Hulya034
H
G
Cevaplar
2
Görüntüleme
144
Seda Çelik
S
ŞIPIDIK
Cevaplar
39K
Görüntüleme
982K
Mügü
M
ceydaarcada
  • ceydaarcada
Cevaplar
0
Görüntüleme
165
ceydaarcada
ceydaarcada
PeLiNiM
Cevaplar
912
Görüntüleme
49K
selen-87
selen-87
fatoo24
Cevaplar
3
Görüntüleme
423
Melis ank
Melis ank
LAMİYA
Cevaplar
243
Görüntüleme
15K
Ecem ;)
Ecem ;)
zuzu44
Cevaplar
64
Görüntüleme
8K
liya
liya
*MeleK*
Cevaplar
53
Görüntüleme
35K
Sevimli cadı
Sevimli cadı
M
Cevaplar
20
Görüntüleme
249K
Melis ank
Melis ank
narçiçeğimm
  • narçiçeğimm
Cevaplar
5
Görüntüleme
787
1melek
1melek
»| HeRCai |«
Cevaplar
149
Görüntüleme
22K
*MeleK*
*MeleK*
PeLiNiM
Cevaplar
2K
Görüntüleme
111K
Uzman SühaN
Uzman SühaN
MEÇHUL
Cevaplar
16
Görüntüleme
14K
kararanay
K
AuSSie-AnGeL
Cevaplar
449
Görüntüleme
31K
AuSSie-AnGeL
AuSSie-AnGeL
H
Cevaplar
17
Görüntüleme
4K
mrv sever
M
Zeliha Aslan
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Zeliha Aslan
Zeliha Aslan
NUTA
  • NUTA
2
Cevaplar
35
Görüntüleme
3K
Esma38
Esma38

Otamatik Hesaplamalar

hamilelik-haftasi-hesaplama bebegimin-cinsiyetini-hesapla ne-zaman-hamile-kalabilirim sat-tarihi-hesaplama