biricikk dostlarıma :)

İzmirella

Yeni Üye
Üye
biricikk dostlarıma :)
dostlarıma mesajlar dostlarıma mesaj dostlarima

Candostum
Boşvermiş dakikalara sığdırdığımız o hayat dolu günler ve o günler ardındaki sen. Gözyaşlarımı bölüştüğüm, sevinçlerimi yaşadığım sen. Zamana meydan okuduk yıllar yılı. Omuz omuza kavgamızı ve kol kola sevdamızı yaşadık. Hayatı bir küp gibi uydurmaya çalıştık yerli yerince. Oluru olmazı bir kenara bırakıp, atılgan duygularımızı saldık dikenli hayata. Küçük bir oyuncaktı bizim için yaşam. Önce tanımaya çalıştık bizleri. Aklımızda ve fikrimzde ki o kahraman önyargılarımız ve zamana ayak uydurmaya çalışan varlığımız. Zamanında yaşanan kırıkları, yıllar sonra onarma çabası ve o yıllara dikiz aynasından bakmak tebessümler içerisinde. Aşklarımız oldu uykusuz gecelerde anlattığımız. ve fikirler sattık birbirimize doğrular için. Ağlamaklı geçen gecelerimizde kararlar aldık yarınlar adına. Hatırlar mısın? Her gecenin bir sonra ki güne planları vardı. Gün bizim günümüz felsefindeki o macera kapılarını açma çabası. Beklentilerimizde ki zıt fikirler ve orta yolu bulma tartışmaları. Ayrı zamanlarımızda uzun uzun çekilern "keşke burda olsaydın" nameleri.Ve sen candostum Bulutlanmış sevdalarımızı yaşadık yıllarca. Ne buraya kadar ne de ölüme kadar biz bizeyiz. Biz; zaman bizi silene kadar beraberiz. Yıpranmış aşklarımız, hayat dolu günlerimiz, sabahsız gecelerimiz ve bitmeyen hevesimizle.Unutma candostum; Sen anlatamadığım duygum, öldüremediğim ruhumsun.

alıntı

Geri