böyle bi balık görmüşmüydünüz???

$ul€

Yeni Üye
Üye
böyle bi balık görmüşmüydünüz???
fishzilla şeffaf gökkuşağı balığı
melekler şuna bi baksanıza ne kadar farklı değil mi???
5464.jpg
020920090244097028615_3.jpg

Şeffaf kafatası ve tüpsü yeşil gözleriyle en ilgi çekici canlılardan biri olan Macropinna microstoma balığı görenleri şaşırtıyor
Şeffaf başlı balık görenleri şaşırtıyor Bilim adamları tarafından Macropinna Microstoma olarak adlandırılan balığın ilk kez 1939 yılında keşfedildiği belirtildi
Şeffaf kafatası ve tüpsü yeşil gözleriyle en ilgi çekici canlılardan biri olan Macropinna microstoma balığı görenleri şaşırtıyor
Şeffaf başlı balık görenleri şaşırtıyor Bilim adamları tarafından Macropinna Microstoma olarak adlandırılan balığın ilk kez 1939 yılında keşfedildiği belirtildi
Teleskop biçimindeki gözleriyle hayret verici bir görünüme sahip olan bu balık türü, daha çok Atlantik, Pasifik ve Hint Okyanusu'nda yaşıyor Balığın başının içi tamamen görülebilirken, gözleri ışığın etkisiyle yeşil olarak göze çarpıyor 600 metre derinlikte çekilen görüntülerde balık neredeyse hareketsiz duruyor
ALINTIDIR

Allahın büyüklüğü valal çok şaşırdım,çok değişik ama orkidenin deyimiyle dadlu olduğunu düşünmüyorum ben,tşkler paylaşımın için canım :)

Geri